Ceník

Mentoring, konzultace, rozhovory, členská sekce

Byznys mentoring s Pavlem Kleinem

od 7 300 Kč

Mentoring základní: 7 300 Kč

60 minut Poznáme se, promluvíme si a vy si pak zvolíte další variantu programu.

Mentoring I: 24 200 Kč

5 individuálních konzultací. Budeme pracovat na vašem byznysu. Hledat možnosti zlepšení, zavádět procesy, učit se vyjednávat.

Mentoring II: 84 700 Kč

20 individuálních konzultací. Navážeme na předchozí spolupráci, zavedeme řídící a výrobní procesty, nastavíme komunikaci ve firmě.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Konzultace s Pavlem Kleinem

4 900 Kč

Individuální konzulace 60 minut

Schůzku nebo konzultaci můžeme uskutečnit kdekoli podle vašeho přání. U vás na firmě, na neutrální půdě nějaké kavárny či restaurace, nebo třeba i na dálku on-line. Jak budete chtít.

Členové VIP Byznys premium club mají 25 % slevu na všechny konzultace.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Rozhovory V křesle byznysu

od 300 Kč

Rozhovor v členské sekci: 300 Kč

Rozhovory s našimi hosty uvádíme v členských sekcích jako audio a video. Za uvedení rozhovoru host platí jednorázový vstup do klubu za 300 Kč.

Hosté, kteří jsou stálými členy klubu, získávají od nás bonus v podobě stálé propagace svého rozhovoru, uvedení všech kontaktů atd.

Sponzorovaný rozhovor: 7 260 Kč

Rozhovor si může host koupit a použít svobodně na svých sociálních sítích a webu. Hosté sponzorovaných rozhovorů mají naši podporu v podobě propagace a uvedení kontaktů.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Členská sekce

od 150 Kč

Byznys club: 150 Kč měsíčně

Videocasty, rozhovory jako audio a video – objednávka.

VIP Byznys club: 300 Kč měsíčně

Videocasty, rozhovory jako audio a video, možnost nahrávání rozhovoru ve studiu, účast na online vysílání – objednávka.

VIP Byznys premium club: 500 Kč měsíčně

Videocasty, rozhovory jako audio a video, možnost nahrávání rozhovoru ve studiu, účast na online vysílání, sleva 25 % na konzultace a mentoring. Podpora na LinkedIn – objednávka.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Konzultace o LinkedIn

od 850 Kč

Individuální konzultace o LinkedIn s Helenou Hájkovou. Vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé nebo virtuální asistentky.

Minikonzultace: 850 Kč

Krátká zpětná vazba na osobní profil, mini online konzultace.

Balíček konzultací I. s bonusy: 2 000 Kč

Dvě individuální konzultace + bonusy ve formě video záznamů o nastavení osobního profilu, navazování kontaktů a základů obsahu.

Balíček konzultací pro začátečníky s bonusy: 3 000 Kč

Pomoc s nastavením osobního profilu na LinkedIn, tři individuální konzultace, uvedení do prostoru LinkedIn a vysvětlení pojmů a souvislostí + bonusy ve formě video záznamů a členství v Byznys klub s poslechem pořadů.

Poslech pořadů

150 Kč

Jednorázový poslech pořadů: 150 Kč

Vydané rozhovory a videocasty na jednom místě.

Naše rozhovory, podcasty a záznamy on-line vysílání jsou součástí členské sekce. Každý měsíc přidáváme nové a posíláme do světa zkušenosti a postřehy z podnikatelského prostředí. Přístup k rozhovorům si můžete objednat jednorázově. Získáte nezávazně na měsíc přístup ke všem vydaným pořadům jako video záznamy nebo audio do sluchátek.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zdarma

Záznamy on-line vysílání

Každý měsíc si Pavel Klein zve do studia hosty, záznamy rozhovorů nabízíme ke stažení zdarma. Jejich seznam najdete na stránce Online vysílání.

Sponzorované rozhovory

Rozhovory s hosty, které nabízíme k poslechu celé zdarma nebo je pro vás odemknuli sami hosté. Jejich seznam nabízíme na stránce Zdarma.

Facebooková skupina LinkedIn z nuly na sto

V rámci projektu V křesle byznysu pro vás provozujeme facebookovou skupinu o LinkedIn. Je určena především pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele LinkedIn. Zabýváme se tématy nastavení osobního profilu, navazování kontaktů, postavení strategie a obsahu, delegování atd.

Vstup do skupiny: LinkedIn z nuly na sto

Aktuality projektu V křesle byznysu:

Villa Memories, nejlepší boutique hotel je na Moravě | Martin Ditmar

Poslechněte si rozhovor s Martin Ditmar, top manažerem a majitelem českého boutique hotelu Villa Memories.Ten se nachází na jihovýchodě Moravy v nádherné zvlněné krajině Hostýnských vrchů nedaleko Zlína, v pohoří Bílých Karpat.Thajsko, Bali, Kostarika a moravská Villa...

Interní komunikace ve firmě | záznam on-line vysílání | Pavel Klein

Záznam on-line vysílání ze soboty 23. března 2024. V anketě na LinkedIn jste si odhlasovali téma Interní komunikace ve firmě. Věřím, že dobře nastavená komunikace je jedním z klíčů k úspěchu a efektivitě. Budu s vámi sdílet zkušenosti, příběhy, různé pohledy. O čem...

Předávání firmy v rodině | Martin Ditmar

Chcete vědět, jak se točí rozhovor s Martin Ditmar, top manažerem, autorem projektu „Rodinná ústava“ a s člověkem, který téměř nepustil ke slovu Jana Krause v jeho červené pohovce?Atmosféra jeho luxusního Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories (Best family...

Magie magnetického vizuálu | Rozhovor s Katarinou Brič

Katarína Brič je živoucím důkazem, že vášeň pro kreativitu může formovat nejen osobní život, ale i kariéru. S jejím jménem se pojí nejenom úspěšná kariéra profesionálního fotografa a umělce, ale také role vizuálního mentora a inovátora v oblasti vizuálního umění. S...

Novinky o LinkedIn | Rozhovor s Milošem Křepelkou

„Jen 1 % uživatelů umí využít LinkedIn,™️“ říká Miloš Křepelka, přední český specialista na profesní síť LinkedIn. Miloš školí, konzultuje, věnuje se strategiím, obsahu i social sellingu na LinkedIn. Je autorem a organizátorem LiDAY a členem skupiny The Tribe Richarda...

Povídání o podnikání s Pavlem Kleinem | live stream

„Čekáme, abychom spěchali, spěcháme, abychom čekali“. Čas atomových hodin měří čas nejpřesněji. Všem stejně, podnikatel, nepodnikatel. Podnikatelský čas se od času atomového liší. Kolečka podnikatelských hodin se mohou zadrhávat a je třeba je promazat. V horším...