LinkedIn z nuly na sto

Helena Hájková | V křesle byznysu

Individuální konzultace

od 900 Kč

Individuální on-line konzulace | 30 až 180 minut

LinkedIn prakticky a srozumitelně

Téma si volíte podle svých aktuálních potřeb. Může být vyladění osobního profilu, tipy na navazování kontaktů a komunikace na LinkedIn, nastavení newsletteru, propojení osobního a firemního profilu a základy strategie.

Cílem je revize a vyladění osobního profilu a navazování kontaktů, schopnost orientace v prostoru LinkedIn a základní nasměrování strategie.

V ceně je moje příprava, on-line konzultace a záznam.

Bonusy: Odkazy na záznamy videí o vyladění osobního profilu a navazování kontaktů.

Konzultace je možné koupit jako dárek.

Začínáme na LinkedIn

od srpna 2023

Individuální on-line konzulace | 120 nebo 180 minut

LinkedIn pro začátečníky

Nastavení a vyladění osobního profilu, tipy na navazování kontaktů a komunikace na LinkedIn, propojení osobního a firemního profilu a základy strategie.

Cílem je pro začátečníky nastavení profilu, schopnost orientace v prostoru LinkedIn a základní nasměrování.

V ceně je moje příprava, on-line konzultace a záznam. Konzultace si můžete rozdělit na tolik částí, kolik potřebujete.

Komu je určena: Především začátečníkům, kteří by se potřebovali na LinkedIn zorientovat, nastavit základní parametry a začít fungovat.

Bonusy: Odkazy na záznamy videí o vyladění osobního profilu a navazování kontaktů. Následná LinkedIn pohotovost.

Konzultace je možné koupit jako dárek.

“Klidný profík, který mi rozumí a srozumitelně navede mě, jak potřebuji. To je Helena. Na Helenu jsem se obrátila ve fázi, kdy jsem se rozhodla své podnikání rozšířit do další sociální sítě. A nestačila jsem se divit, jak efektivně mě navedla. Rozhodně naše spolupráce nekončí – ba naopak – těším se na další kroky a pokroky. Vřele doporučuji. Děkuji.”

Helena Procházková, módní stylistka

“Konzultaci moc doporučuji! Helena se v LinkedIn opravdu vyzná a mně konzultace ušetřila spoustu času, kdybych si informace dohledávala sama nebo třeba je ani nenašla. Získáte pohled z druhé strany, vychytáte chyby, které Vy sami nevidíte. Takže ještě jednou – rozhodně ANO.”

Ivana Krajčoviechová,

LinkedIn z nuly na sto

zdarma

Fabooková skupina pro začátečníky a mírně pokročilé

O LinkedIn na Facebooku? Proč? Protože je na Facebooku spousta uživatlů, kteří krouží kolem LinkedIn. Zkouší, nahlíží, testují, sbírají informace.

A ještě jeden důvod. Aby uživatelé přicházející na LinkedIn z Facebooku měli základní informace a nezavřeli si k ostatním cestu základními chybami.

Skupina LinkedIn z nuly na sto nabízí zajímavosti, postřehy a tipy. Je dobrou startovací plochou, pokud o LinkedIn uvažujete a inspirací, pokud už se na LinkedIn pohybujete.

Skupina je uzavřená a zdarma.

LinkedIn newsletter

zdarma

Měsíčník o LinkedIn

Na LinkedIn jsem denně a píšu o něm více než rok ve skupině na Facebooku i na LinkedIn. Sleduji dění, zajímám se o novinky.

Informací o LinkedIn je tolik, že byste se v nich klidně mohli ztratit. Sbírám je a třídím. Můj pohled je praktický. Zajímá mě LinkedIn v každodenní praxi. Své postřehy nabízím v newsletteru, jehož první číslo vyšlo 5. 2. 2023.

Odběr newsletteru je zdarma.

 

“Helena rovná se pro mě LinkedIn. Helena mi v rámci konzultace sepsala zcela jasně, stručně a konkrétně, co mám zlepšit na svém LinkedIn profilu a jakým směrem tam dál pokračovat. No a dnes při deštivém dni jsem se do toho pustila a jsem ze změny nadšená. Jak snadné. Děkuju, Heleno, a těším se na další spolupráci!”

Magdalena Boušková, Strategický web

Vylaďte profil

Vysvětlím vám, co které položky znamenají a jaký mají význam. Doplníme společně to, co chybí.

Rozšiřte svoji síť

Budete efektivně navazovat kontakty. Podělím se s vámi o zkušenosti z denní praxe na LinkedIn.

Pište na LinkedIn

Projdeme možnosti tvorby obsahu, vaše dosavadní příspěvky, najdeme hashtagy pro vaše použití.

Využijte síť naplno

Získáte přehled o možnostech LinkedIn. Ukážu vám události, skupiny i firemní profil, a vysvětlím využití.

Helena je profesionál, který nemarní čas a jde hned k jádru věci. Její tipy na vylepšení mého profilu na LinkedIn jsou smysluplné a opravdu jsem je využila. Díky, Heleno 🙂 Věřím, že jsme se neviděly naposled.

Lucie Faltová, hlubinné terapie a osobnostní koučink

“Helena je pozitivní a nadšená do své práce. K LinkedIn mi dala spoustu tipů a postupů, jak maximálně vytěžit síť k mému prospěchu. Teď už v tom mám jasněji a vím, co a jak. Děkuji.”

Eva Daňková Votápková, copywriterka

“Helena mi při konzultaci ukázala některé důležité aspekty této sítě, a pomohla mi s nastavením, které bylo důležité. Konzultace byla efektivní, jasná a Helena šla přímo k věci. Měla jsem pocit, že se v tématu skvěle orientuje, a určitě můžu její služby moc doporučit.”

Adéla Urbancová, Rodinné konstelace

Kdo vás sítí LinkedIn provází?

Kdo vás sítí LinkedIn provází?

Mé jméno je Helena Hájková, pomáhám podnikatelům zorientovat se v on-line prostoru. Specializuji se na LinkedIn. Prezentaci na sociálních sítí se věnuji od roku 2010. Vedle LinkedIn se pohybuji na Facebooku.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku a zajímá mě propojení různých oborů. Souvislosti hledám i v on-line prostoru.

LinkedIn jako profesní síť mě uchvátila. Ráda se v tom prostoru pohybuju, pozoruju, čtu, studuju, vnímám, diskutuju. Vysvětlím vám LinkedIn na základě denní praxe. Stručně, jednoduše, efektivně a prakticky.

Z mého pohledu je to vynikající prostor pro seberozvoj a hledání nových pracovních kontaktů. Dosah příspěvků na LinkedIn je mnohonásobně vyšší než třeba na Facebooku. Rozhodně má smysl LinkedIn věnovat pozornost a mít kvalitní prezentaci na osobním profilu. Jsem absolventkou Linked Akademie.

Těším se na setkání s vámi!

Helena Hájková

helena@vkreslebyznysu.cz

Propojme se na LinkedIn