LinkedIn

LinkedIn z nuly na sto | V křesle byznysu

LinkedIn pro začátečníky a mírně pokročilé | V křesle byznysu

Pomáhám podnikatelům zorientovat se v on-line prostoru a provázím je začátky na profesní sociální síti LinkedIn. Propojuji zkušenosti, vzdělání a denní praxi na LinkedIn. Spolupráci se mnou oceňují především ti, kteří hledají efektivitu, jednoduchost, rychlý start, nadhled a praktické zkušenosti.

V rámci online individuální konzultace se můžeme podívat na váš osobní profil, vyladit společně detaily, probrat možnosti navazování kontaktů a základní principy fungování na LinkedIn.

Pracuji efektivně, stručně, jasně, přehledně, srozumitelně a prakticky. Nejužitečnější jsou moje konzultace pro začatečníky a mírně pokročilé freelancery. Věnuji se také virtuálním asistentkám a delegování na LinkedIn.

Profesí jsem sociální pedagožka, prezentaci na sociálních sítích se věnuji od roku 2010. Pracuji jako projektová manažerka a jako virutální asistentka spravuji účty na LinkedIn klientům z řad podnikatelů.

Základy o profesní síti můžete získat ve facebookové skupině LinkedIn z nuly na sto.

Helena Hájková | helena@vkreslebyznysu.cz

Sledovat na LinkedIn

Vybarvi se na LinkedIn 2

950 Kč

Program pro restart na LinkedIn

Obsah: E-mailový program, krátká videa k jednotlivým tématům, rozhovory o LinkedIn, podpůrná skupina na LinkedIn.

Témata: Prezentace na LinkedIn pro podnikatele na volné noze, základy strategie, nastavení osobního profilu, budování sítě kontaktů a obsahu. Práce se statistikami, delegování na LinkedIn.

Program je určen: Začátečníkům a mírně pokročilým uživatelům a těm, kteří mají neaktivní profil na LinkedIn. Vhodné pro freelancery a virtuální asistentky. Program není určen pro firmy.

Program je možné objednat jako dárek (dárkový poukaz, program na flash disku, dárkové balení). 

Delegování na LinkedIn

od ledna 2023

Pomoc se správou osobního profilu na LinkedIn.

Možná spolupráce:

– vyladění osobního profilu a založení firemního;

– tipy na navazování kontaktů;

– správa zpráv na LinkedIn;

– nastavení Zpravodaje/newsletteru;

– založení a správa události na LinkedIn.

Výhody spolupráce: spolehlivost, diskrétnost, otevřená komunikace, zkušenosti a kontakt s odborníky.

Balíček konzultací I.

2 600 Kč

Individuální on-line konzulace | 90 minut

Pro freelancery a virtuální asistentky

Tématem může být vyladění osobního profilu, tipy na navazování kontaktů a komunikace na LinkedIn, nastavení newsletteru, propojení osobního a firemního profilu a základy strategie.

Cílem je revize a vyladění osobního profilu a navazování kontaktů, schopnost orientace v prostoru LinkedIn a základní nasměrování strategie.

V ceně je moje příprava, 90 minut on-line konzultace a záznam. Konzultaci můžete využít najednou nebo na části.

Komu je určena: Mírně pokročilým uživatelům a začátečníkům, kteří se rádi sami učí a stačí jim mírné nasměrování. Vhodná je pro virtuální asistentky.

Bonusy: Odkazy na záznamy videí o vyladění osobního profilu a navazování kontaktů. Následná LinkedIn pohotovost a přístup ke všem pořadům projektu V křesle byznysu.

Konzultace je možné koupit jako vánoční dárek.

Balíček konzultací II.

3 300 Kč

Individuální on-line konzulace | 120 minut

Pro freelancery a virtuální asistentky

Tématem může být nastavení a vyladění osobního profilu, tipy na navazování kontaktů a komunikace na LinkedIn, nastavení newsletteru, propojení osobního a firemního profilu a základy strategie.

Cílem je pro začátečníky nastavení profilu, schopnost orientace v prostoru LinkedIn a základní nasměrování. V případě mírně pokročilých revize a vyladění osobního profilu a navazování kontaktů a základní nasměrování strategie působení.

V ceně je moje příprava, 120 minut on-line konzultace a záznam. Konzultace si můžete rozdělit na tolik částí, kolik potřebujete.

Komu je určena: Především začátečníkům, kteří by se potřebovali na LinkedIn zorientovat, nastavit základní parametry a začít fungovat.

Bonusy: Odkazy na záznamy videí o vyladění osobního profilu a navazování kontaktů. Následná LinkedIn pohotovost. Vstup do členské sekce Byznys club a možnost poslechu všech pořadů.

Konzultace je možné koupit jako vánoční dárek.

Vylaďte profil

Vysvětlím vám, co které položky znamenají a jaký mají význam. Doplníme společně to, co chybí.

Rozšiřte svoji síť

Budete efektivně navazovat kontakty. Podělím se s vámi o zkušenosti z denní praxe na LinkedIn.

Pište na LinkedIn

Projdeme možnosti tvorby obsahu, vaše dosavadní příspěvky, najdeme hashtagy pro vaše použití.

Využijte síť naplno

Získáte přehled o možnostech LinkedIn. Ukážu vám události, skupiny i firemní profil, a vysvětlím využití.

“Klidný profík, který mi rozumí a srozumitelně navede mě, jak potřebuji. To je Helena. Na Helenu jsem se obrátila ve fázi, kdy jsem se rozhodla své podnikání rozšířit do další sociální sítě. A nestačila jsem se divit, jak efektivně mě navedla. Rozhodně naše spolupráce nekončí – ba naopak – těším se na další kroky a pokroky. Vřele doporučuji. Děkuji.”

Helena Procházková, módní stylistka

 

Helena je profesionál, který nemarní čas a jde hned k jádru věci. Její tipy na vylepšení mého profilu na LinkedIn jsou smysluplné a opravdu jsem je využila. Díky, Heleno 🙂 Věřím, že jsme se neviděly naposled.

Lucie Faltová, hlubinné terapie a osobnostní koučink

“Konzultaci moc doporučuji! Helena se v LinkedIn opravdu vyzná a mně konzultace ušetřila spoustu času, kdybych si informace dohledávala sama nebo třeba je ani nenašla. Získáte pohled z druhé strany, vychytáte chyby, které Vy sami nevidíte. Takže ještě jednou – rozhodně ANO.”

Ivana Krajčoviechová,

“Helena rovná se pro mě LinkedIn. Helena mi v rámci konzultace sepsala zcela jasně, stručně a konkrétně, co mám zlepšit na svém LinkedIn profilu a jakým směrem tam dál pokračovat. No a dnes při deštivém dni jsem se do toho pustila a jsem ze změny nadšená. Jak snadné. Děkuju, Heleno, a těším se na další spolupráci!”

Magdalena Boušková, Strategický web

“Helena je pozitivní a nadšená do své práce. K LinkedIn mi dala spoustu tipů a postupů, jak maximálně vytěžit síť k mému prospěchu. Teď už v tom mám jasněji a vím, co a jak. Děkuji.”

Eva Daňková Votápková, copywriterka

“Helena mi při konzultaci ukázala některé důležité aspekty této sítě, a pomohla mi s nastavením, které bylo důležité. Konzultace byla efektivní, jasná a Helena šla přímo k věci. Měla jsem pocit, že se v tématu skvěle orientuje, a určitě můžu její služby moc doporučit.”

Adéla Urbancová, Rodinné konstelace

Jak probíhá konzultace?

Zarezervujete si termín přes rezervační systém tady dole na stránce.

Konzultace je on-line přes aplikaci zoom, dostanete odkaz na čas, který si vyberete. Konzultace nahráváme do záznamu a záznam dostáváte jako video i audio.

Konzultaci vedeme při sdílení obrazovky na LinkedIn. Probíráme to, co potřebujete.

Absolventi individuální konzultace získávájí možnost další linkedInové podpory a pohotovosti.

Začátečník

Můžeme společně založit váš úrofil na LinkedIn, provedu vás základním nastavením a vysvětlím principy prezentace.

Věčný začátečník

Profil máte, ale to je všechno? Nevadí. Oprášíme, vyladíme, doplníme a pustíme do světa LinkedIn profil i vás.

Neaktivní uživatel

Přemýšlíte, kde jste se zastavili a potřebuje impulz? Projdeme vaše nastavení, nastíníme témata, okruh kontaktů a pofrčíme.

Virtuální asistentka

Uvažujete o rozšíření svých služeb o LinkedIn? Pojďme si mezi čtyřma očima říct zkušenosti z praxe, náměty na podporu klientů.

Kdo vám konzultace nabízí?

Kdo vám konzultace nabízí?

Mé jméno je Helena Hájková, pomáhám podnikatelům zorientovat se v on-line prostoru. Prezentaci na sociálních sítí se věnuji od roku 2010.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku a zajímá mě propojení různých oborů. Souvislosti hledám i v on-line prostoru.

LinkedIn jako profesní síť mě uchvátila. Ráda se v tom prostoru pohybuju, pozoruju, čtu, studuju, vnímám, diskutuju. Vysvětlím vám LinkedIn na základě denní praxe. Stručně, jednoduše, efektivně a prakticky.

Z mého pohledu je to vynikající prostor pro seberozvoj a hledání nových pracovních kontaktů. Dosah příspěvků na LinkedIn je mnohonásobně vyšší než třeba na Facebooku. Rozhodně má smysl LinkedIn věnovat pozornost a mít kvalitní prezentaci na osobním profilu. Jsem absolventkou Linked Akademie.

Těším se na setkání s vámi!

Helena Hájková

helena@vkreslebyznysu.cz

Kroužíte kolem profesní sociální sítě LinkedIn a nemáte odvahu vstoupit? Nebo už jste vstoupili, ale jen se rozhlížíte kolem a nic víc? Nerozumíte souvislostem a váháte s aktivitou?
Využijte prostor naší skupiny k získání základních informací, dovedností, naberte rady a tipy z denní zkušenosti na LinkedIn. V lednu 2022 jsme zahájili aktivitu ve skupině “LinkedIn z nuly na sto”, aneb o LinkedIn na Facebooku prakticky a s nadhledem.

Pokud volíte raději možnost individuální cesty? Pak můžete využít individuální konzultace o LinkedIn. Těšíme se na vás.  Helena Hájková a Pavel Klein

Stáhněte si zdarma letní speciál a vylaďte si osobní profil na LinkedIn:

Online konzultace o VAŠEM profilu a prezentaci na LinkedIn: