Povídání o podnikání s Pavlem Kleinem | live stream

„Čekáme, abychom spěchali, spěcháme, abychom čekali“.

Čas atomových hodin měří čas nejpřesněji. Všem stejně, podnikatel, nepodnikatel. Podnikatelský čas se od času atomového liší.

Kolečka podnikatelských hodin se mohou zadrhávat a je třeba je promazat. V horším případě se úplně zastaví a je nutné je nejprve vyčistit a silou mocnou rozhýbat. V lepším případě se kolečka byznysových hodin rozebíhají stále rychleji a rychleji.

Použitím Wattova odstředivého regulátoru je dobré páru ufouknout, aby prudký růst firmy nezpůsobil její implozi. Přibrzdit, ale přebytečnou podnikatelskou uskladnit do tlakového zásobníku jako rezervu pro případný restart.

Co vás na začátku tohoto roku brzdí?

Kde vám podnikání zadrhává?

Povídali jsme si o tom ve středu 24. ledna 2024 na LinkedIn, Facebooku a YouTube.

Pavel Klein

Odhalte tajemství dlouhodobého úspěchu: Ponořte se do hloubky podnikatelských strategií, které odlišují úspěšné firmy od těch, které se potýkají s překážkami. Sledováním našich podcastů, YouTube kanálu a pravidelným čtením článků na našem blogu otevřete dveře k pokladnici zkušeností a příběhů, které vás mohou navigovat v dynamickém světě byznysu.

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč