Byznys mentoring

Máte velké cíle? Společně k nim najdeme cestu.

Chcete být dlouhodobě úspěšní a spokojení? Pomůžu vám pohnout se ve vašem podnikání vpřed a svůj sen si konečně splnit.

Připraveným štěstí přeje. Předám vám své zkušenosti, povedu a naučím vás, jak udržitelně, sebejistě a úspěšně kráčet byznysem.

Spolupracuji s managementem menších a středních firem, stejně jako s majiteli a jednotlivými podnikateli.

“Pavla jsem oslovil se zájmem o služby koučingu a mentoringu v oblasti krizového managementu. Pavel je velmi zkušený konzultant a manažer v oblasti řízení krizí a zvyšování výkonnosti firem. Jeho přístup, kdy na problémy a situace dokáže nahlížet globálně a dopady jednotlivých rozhodnutí předvídat pro celou firmu i její okolí, je skvělý. Zájemcům o konzultační služby v oblasti řízení firem mohu Pavla určitě doporučit.”

David Provazník, Finance professional and experienced financial & business manager

S čím vám pomůžu?

  • Budete moci čerpat z mých zkušeností ohledně řízení firem, optimalizací procesů a vedení lidí, které jsem za svých více než 30 let v podnikání získal.
  • Pomůžu vám nastavit firemní strategii a funkční procesy, které vám do podnikání přinesou efektivitu, více času i nové klienty.
  • Naučím vás, jak udržovat kvalitní obchodní vztahy a spolehlivý tým.
  • Získáte jistotu při řízení firmy v potenciálních krizových situacích.
  • Pomohu vám se zásadními změnami ve firmě – předání managementu či prodej firmy.
  • Ukážu vám, jak budovat stabilní a prosperující byznys, aniž byste museli práci obětovat svůj osobní život.

Pojďme společně hledat klíč k úspěchu vašeho podnikání!

„Pavel Klein mi přišel do života v pravou chvíli. Ve svém podnikání jsem se dostala do bodu, kdy jsem neviděla žádné východisko ze své situace a cítila jsem velkou bezmoc. Svým laskavým, a přitom velmi pravdivým, přímým a komplexním přístupem dokázal velmi rychle rozpoznat, kde jsou slabá místa, která je potřeba změnit.

Během dvou měsíců nastal neuvěřitelný obrat a vyřešila se nejen má finanční situace, ale nastal také velký osobní rozvoj, který byl třeba pro upevnění své vedoucí pozice. V Pavlovi mám obrovskou oporu a je tu pro mě vždy, když potřebuji. Byl to velký dar, měla jsem štěstí jej potkat.“ Simona Janišová

Co od mentoringu očekávat?

Pokud jste rozhodnuti změnit zaběhlé a otevřít se novým cestám, pokud byste rádi měli úspěšný byznys a spokojený osobní život zároveň, pak je individuální mentoring s mou plnou podporou přesně pro vás.

Toužíte po stabilně prosperujícím podnikání? Mentoring vám přinese reálný posun na vaší podnikatelské cestě. Svůj byznys uvidíte jinýma očima, pochopíte souvislosti i procesy, a získáte tolik potřebnou sebedůvěru v další kroky.

“Mrzí mě, že povaha toho, co jsme spolu řešili, mně pro recenze nedovoluje zveřejnit jméno mé ani mé firmy. Nikdo se rád nechlubí svými problémy. Ovšem přesto by bylo chybou nenapsat, jak zásadně prospěšný byl Váš zásah pro další – nyní už stabilizované – fungování mého podniku.” J. H.

Jak mentoring probíhá?

Přes kontaktní formulář mi napište.

Setkat se můžeme online nebo osobně.

Ujasníme si vaše cíle a požadavky.

Následně už začíná společná práce.

Můžeme se potkávat pravidelně v kratších konzultacích nebo spolu strávit celý den. Záleží jen na domluvě.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč

Není problém, který nelze vyřešit,

podnikání, které nemůže fungovat,

krize, ze které nelze vyjít silnější.

Důvěra

Vysoce si cením vzájemné důvěry, vstřícnosti a otevřenosti v jednání.

Individualita

Každý případ je originál, proto je i mentoring je na míru.

Seznámení

Představuji se vám v rozhovorech a videocastech V křesle byznysu.

Svoboda

Nabízím různé varianty spolupráce. Vy si vybíráte.

“Moje recenze je, že najít v dnešní době někoho, kdo opravdu pomůže, je vážně těžké. Mít hlavu plnou nápadů je fajn, ale nestačí to. Díky, že jste jim dal tvar.”

Kateřina Malá, designer

S kým se budete na mentoringu potkávat?

Jmenuji se Pavel Klein (*1964), jsem lektorem managementu, mentorem, osobním koučem a krizovým manažerem. Podnikání se věnuji od roku 1991, na různých pozicích jsem získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci.

Dlouhodobě vedu lidi, provázím je a připravuji na podnikání a manažerské pozice. Společně hledáme správná řešení nebo směr. Nahlédl jsem do procesů řízení firem ve všech fázích od vzestupu, přes stagnaci až po úpadek.

V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učím zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhám nalézt fungující řešení konkrétního problému a učím jej aplikovat v praxi. Nabízím odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy.