Byznys mentoring

Společně nastartujme vaše podnikání k úspěchu

Chcete zefektivnit vaše podnikání?

Jste na rozcestí v rozhodování o firmě? Potřebujete najít další směr na podnikatelské cestě? Nechcete už přešlapovat na místě a bloudit slepými uličkami?

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring a vydejte se na nové cesty, které posunou váš byznys k úspěchu.

Orientuji se na management menších a středních firem. Spolupracuji s majiteli firem i s jednotlivými podnikateli.

Rád spolupracuji s lidmi, kteří jsou odhodlaní hledat nové cesty ve svém podnikání, kteří chtějí rozvíjet firmu, zvýšit výkon, vyladit a inovovat procesty.

“Pavla jsem oslovil se zájmem o služby koučingu a mentoringu v oblasti krizového managementu. Pavel je velmi zkušený konzultant a manažer v oblasti řízení krizí a zvyšování výkonnosti firem. Jeho přístup, kdy na problémy a situace dokáže nahlížet globálně a dopady jednotlivých rozhodnutí předvídat pro celou firmu i její okolí, je skvělý. Zájemcům o konzultační služby v oblasti řízení firem mohu Pavla určitě doporučit.”

David Provazník, Finance professional and experienced financial & business manager

V čem se můžete posunout?

 • firemní strategie
 • obchodní vztahy
 • práce s managementem
 • budování obchodních vztahů
 • nastavení řídících procestů
 • řízení a vedení lidí
 • řízení společnosti v krizové situaci
 • příprava na předání managementu nebo prodej firmy

Efektivita

Zaveďte nové procesty a spravujte firmu efektivněji. Zvyšte výkon váš i vaší firmy a užívejte úspěchu.

Nezávislý pohled

Podívejte se na svoje podnikání z nadhledu. Poznejte své silné stránky, svůj tým i svého zákazníka.

Lidé ve firmě

Naučte se pracovat se svým týmem tak, abyste společně posunovali váš byznys.

Noví klienti

Přitáhněte si nové klienty a vyjednejte si lepší obchodní podmínky. Úspěšně prodávejte.

Co můžete od mentoringu očekávat?

Váš posun na podnikatelské cestě.

Uvidíte svůj byznys jinýma očima, pochopíte souvislosti, získáte sebedůvěru a odvahu k dalším krokům. Dostanete zpětnou vazbu a podporu.

Jak mentoring probíhá?

Přes objednávkový formulář si zajistíte úvodní konzultaci 90 minut. Uskuteční se na místě, které si vyberete. Přijedu za vámi kamkoliv v České republice. V klidu probereme vše, co vás trápí. Můžeme se potkat i online.

Další fází je už intenzivní společná práce na základě vašich požadavků v rámci mentoringových balíčků. Budete vybírat mezi pěti nebo deseti konzultacemi. Můžeme se potkávat pravidelně v kratších konzultacích nebo je možné se potkat na celý den. Záleží jen na naší domluvě.

Úvodní konzultace

90 minut na místě, které si zvolíte

Přijedu za vámi kamkoliv v České republice a probereme spolu vaše těžkosti. To je má nabídka pro vás. Poznáme se, promluvíme si a vy si pak zvolíte další variantu programu.

Cena setkání je 6 000 Kč bez DPH

Mentoring 5 hodin

5 individuálních konzultací

Už budeme pracovat na vašem byznysu. Hledat možnosti zlepšení, zavádět procesy, učit se vyjednávat. Co budete potřebovat. Probereme spolu vaše témata.

Cena balíčku je 20 000 Kč bez DPH

Mentoring 10 hodin

10 individuálních konzultací

Navážeme na skutečnosti zjištěné předchozí spoluprací, zavedeme řídící a výrobní procesty, nastavíme komunikaci ve firmě, budeme pracovat s managementem atd.

Cena balíčku je 38 000 Kč bez DPH

Bonusy k mentoringovým programům:

 • Vstup do členské sekce VIP BYZNYS CLUB projektu V křesle byznysu a přístup k natočeným rozhovorům, videocastům a záznamům online vysílání.
 • Podpora na LinkedIn, možnost konzultace prezentace na sociálních sítích.
 • Natočení rozhovoru ve studiu V křesle byznysu, vydání a prezentace.

“Mrzí mě, že povaha toho, co jsme spolu řešili, mně pro recenze nedovoluje zveřejnit jméno mé ani mé firmy. Nikdo se rád nechlubí svými problémy. Ovšem přesto by bylo chybou nenapsat, jak zásadně prospěšný byl Váš zásah pro další – nyní už stabilizované – fungování mého podniku.” J. H.

Není problém, který nelze vyřešit, podnikání, které nemůže fungovat, krize, ze které nelze vyjít silnější.

Důvěra

Vysoce si cením vzájemné důvěry, vstřícnosti a otevřenosti v jednání.

Individualita

Každý případ je originál, proto je i mentoring je na míru.

Seznámení

Představuji se vám v rozhovorech a videocastech V křesle byznysu.

Svoboda

Nabízím různé varianty spolupráce. Vy si vybíráte.

“Moje recenze je, že najít v dnešní době někoho, kdo opravdu pomůže, je vážně těžké. Mít hlavu plnou nápadů je fajn, ale nestačí to. Díky, že jste jim dal tvar.”

Kateřina Malá, designer

S kým se budete na mentoringu potkávat?

Jmenuji se Pavel Klein (*1964), jsem lektorem managementu, mentorem, osobním koučem a krizovým manažerem. Podnikání se věnuji od roku 1991, na různých pozicích jsem získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci.

Dlouhodobě vedu lidi, provázím je a připravuji na podnikání a manažerské pozice. Společně hledáme správná řešení nebo směr. Nahlédl jsem do procesů řízení firem ve všech fázích od vzestupu, přes stagnaci až po úpadek.

V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učím zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhám nalézt fungující řešení konkrétního problému a učím jej aplikovat v praxi. Nabízím odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy.

Máte ještě nějaké otázky?

Vaše data jsou u mě v bezpečí.

Poznejme se

Za jednu z nejvyšších hodnot ve své práci považuji DŮVĚRU.

Pokud s někým spolupracuji, vysoce si cením vzájemné otevřenosti, vstřícnosti a důvěry, tedy ochoty klienta spoléhat se na moji osobu, mé zkušenosti a praxi.

Projekt V křesle byznysu je jednou z možností, jak se vám představit. Rád bych, abyste mě poznali, pokud se rozhodujete pro práci s mentorem nebo koučem.

Těším se na spolupráci. Pavel Klein