Konzultace

Váháte, jakou cestou se v podnikání dál vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled.

Jsem tady pro vás

Potřebujete oporu a byznys odborníka po svém boku?

Rádi byste získali jiný pohled na řízení firmy a vedení lidí, plánování a organizaci ve firmě? Rádi byste znali možná úskalí, ale i výzvy, které vás čekají na další podnikatelské cestě? Potřebujete zajistit kvalitního lektora a schopného kouče?

Obraťte se na mě. Předám vám své znalosti a zkušenosti, které jsem získal za 30 let podnikání. Využijte je i vy ke svému prospěchu. Individuálnímu poradenství a koučování se věnuji naplno téměř dvacet let.

Osobně i on-line

Schůzku nebo konzultaci můžeme uskutečnit kdekoli podle vašeho přání. U vás na firmě, na neutrální půdě nějaké kavárny či restaurace, nebo třeba i na dálku on-line. Zarezervujte si náš společný čas v rezervačním kalendáři. Pokud máte zájem spíš o osobní setkání, napište mi.

“Pavel je skvělý partner nejenom pro příjemné povídání, ale zejména pro získání podnětné zpětné vazby. Ačkoliv to může znít vágně, opak je pravdou – jde právě o šíři záběru a množství obchodních a manažerských situací, kterými si Pavel prošel, co dělá spolupráci s ním tak unikátní. Je opravdu málo lidí, kteří dokážou i opravdu zauzlené situace uchopit ‚na první dobrou‘ a přijít s cennou radou, doporučením nebo jen správnou otázkou. Pavel je jedním z nich.”

Michal Feigler, M&A Director J&T Ventures

Témata k našemu rozhovoru:

  • management
  • obchodní vztahy
  • práce s lidmi
  • řízení a vedení lidí
  • systémy bezpečné komunikace
  • řízení společnosti v krizové situaci
  • fungování firmy v době krizí
  • jak začít podnikat
  • obecné právní prostředí

Mám 30 let zkušeností s vedením firem, lidí, řešením obchodních vztahů, řízením společností v krizových situacích a mnohé další. Jsem otevřený a rád s vámi budu sdílet své znalosti.

Cena konzultace:

Cena konzultace je 2000 Kč bez DPH za půl hodiny. Při delší spolupráci je cena individuální! Zvýhodněná cena (- 25 %) je pro členy klubu VIP Byznys premium club V křesle byznysu.

“Můj známý byl tím správným ‚poušťouchnutím‘, proč jsem Vás vlastně oslovila. Abych vysvětlila… on s Vámi má velmi dobrou zkušenost a jednoznačně mi Vás doporučil. Ale já jsem se pak zalekla hned, když jsem viděla, jak fungujete na LinkedIn. Má okamžitá myšlenka byla: ‚Tak do takových problémů, jako mám já, určitě nepůjde, nikdy na to nebude mít čas nebo chuť, nikdy ho nezaplatím…‘

Ale právě díky tomu úvodu jsem to nakonec zkusila – Vás oslovit. Teď nevím, jak to říct. Vůbec jsme neměli čas předat si předem nějaké informace, a tak jste se o mých hlavních problémech v mé branži dozvěděl až z úvodního seznámení. Nechápu, pořád nechápu, že někoho během celkem krátké chvíle můžete tak navnímat, načíst a rovnou i během pár minut nastínit základní rady nebo možnosti řešení. Neuvěřitelné.

Autorka reference nechce být uvedena jmenovitě.

Jmenuji se Pavel Klein (*1964), jsem lektorem managementu, osobní kouč a krizový manažer. Podnikání se věnuji od roku 1991 a na různých pozicích jsem získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci.

V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učím zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhám nalézt fungující řešení konkrétního problému a učím jej aplikovat v praxi. Nabízím odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy.

Říká se o mně, že jsem renesanční člověk s mnoha zájmy. Baví mě život se vším, co přináší.

Vaše data jsou u mě v bezpečí.

Uvažujete spíš o dlouhodobější spolupráci?

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring

a vydejte se na nové cesty, které posunou váš byznys k úspěchu.