Konzultace

Váháte, jakou cestou se v podnikání dál vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled.

Potřebujete oporu a byznys odborníka po svém boku? Jsem tu pro vás.

Rádi byste získali jiný pohled na řízení firmy a vedení lidí, plánování a organizaci ve firmě? Rádi byste znali možná úskalí, ale i výzvy, které vás čekají na další podnikatelské cestě? Potřebujete zajistit kvalitního lektora a schopného kouče?

Obraťte se na mě.

Předám vám své znalosti a zkušenosti, které jsem získal za 30 let podnikání. Využijte je i vy ke svému prospěchu. Zakládám si na diskrétnosti, profesionalitě a individuálním přístupu, se kterým vám pomohu nalézt řešení, které vaše situace potřebuje. Individuálnímu poradenství a koučování se věnuji naplno téměř dvacet let.

Online i offline

Schůzku nebo konzultaci můžeme uskutečnit kdekoli podle vašeho přání. U vás na firmě, na neutrální půdě nějaké kavárny či restaurace, nebo třeba i na dálku on-line. Moje působnost není lokálně omezená.

Máte-li zájem o online rozhovor, zarezervujte si náš společný čas v rezervačním kalendáři. Pokud máte zájem spíš o osobní setkání, napište mi, rád se s vámi setkám.

Dopřejte individuální poradenství sobě i svému byznysu a využijte služby, které vám nabízím. Probereme v klidu vše, co potřebujete.

Pavel je skvělý partner nejenom pro příjemné povídání, ale zejména pro získání podnětné zpětné vazby. Ačkoliv to může znít vágně, opak je pravdou – jde právě o šíři záběru a množství obchodních a manažerských situací, kterými si Pavel prošel, co dělá spolupráci s ním tak unikátní. Je opravdu málo lidí, kteří dokážou i opravdu zauzlené situace uchopit ‚na první dobrou‘ a přijít s cennou radou, doporučením nebo jen správnou otázkou. Pavel je jedním z nich.

Michal Feigler

M&A Director J&T Ventures

Co může být tématem našeho rozhovoru?

  • management
  • obchodní vztahy
  • práce s lidmi
  • řízení a vedení lidí
  • systémy bezpečné komunikace
  • řízení společnosti v krizové situaci
  • fungování firmy v době krizí
  • jak začít podnikat
  • obecné právní prostředí

Mám 30 let zkušeností s vedením firem, lidí, řešením obchodních vztahů, řízením společností v krizových situacích a mnohé další. Jsem otevřený a rád s vámi budu sdílet své znalosti.

S chutí se společně vydáme správnou cestou, a to směrem vzhůru.

Cena konzultace je od 2000 Kč bez DPH. Při delší spolupráci je cena individuální! Zvýhodněná cena (- 25 %) je pro členy klubu VIP Byznys premium club V křesle byznysu.

Uvažujete o dlouhodobější spolupráci?

Máte zájem o mentoring?

Usnadněte si cestu k vysněnému cíli, využijte mých služeb, jako mentora.

Při dlouhodobější spolupráci propojuji výhody koučinku a mentoringu. Koučink je PROCES. Kouč tady není trenér ani poradce, ale hledá řešení společně s klientem. Kouč je kočí, který dotyčné osobě pomůže dostat se z místa kde je, tam, kde chce být. Mentoring je profesionální VZTAH dvou osob, kdy mentor předává své zkušenosti a znalosti, a působí jako průvodce. Mentor je ten, který předává své profesní znalosti a dovednosti, je zkušenější.

Mně se líbí obojí spojovat. V procesu koučování vystupuji jako mentor, který zároveň předává všechno, co se naučil za třicet let v podnikání.

Co je mým cílem? Motivovat a podněcovat k novým pohledům a novému způsobu přemýšlení. Těší mě, když podnikatel odhalí potenciál své firmy i své osobnosti.

Jmenuji se Pavel Klein (*1964), jsem lektorem managementu, osobní kouč a krizový manažer. Podnikání se věnuji od roku 1991 a na různých pozicích jsem získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci.

V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učím zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhám nalézt fungující řešení konkrétního problému a učím jej aplikovat v praxi. Nabízím odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy.

Říká se o mně, že jsem renesanční člověk s mnoha zájmy. Baví mě život se vším, co přináší.

Členství v klubu projektu V křesle byznysu

Podnikáte a zajímá vás, jak řešit starosti s byznysem?

Chystáte se podnikat a chcete se vyhnout zbytečnému přešlapování a tápání?

Zajímají vás aktivní a inspirativní podnikatelé?

Rádi byste si poslechli nezávislý pohled na řízení firmy, plánování a vedení lidí?

Máte prosperující firmu a uvažujete o jejím předání?

Přisedněte do křesla byznysu a staňte se členem klubu.

Vstupte do klubu jednorázově a poslechněte si pořady, které vás zajímají.

Nebo vyzkoušejte měsíční členství bez dalších závazků. Členská sekce má tři úrovně, zvolte si tu, která je pro vás nejvhodnější.

Sami si volíte délku členství. Změna úrovně členství je možná.