Konzultace

Váháte, jakou cestou se v podnikání dál vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled.

Jsem tady pro vás

Potřebujete oporu a byznys odborníka po svém boku?

Rádi byste získali jiný pohled na řízení firmy a vedení lidí, plánování a organizaci ve firmě? Rádi byste znali možná úskalí, ale i výzvy, které vás čekají na další podnikatelské cestě? Potřebujete zajistit kvalitního lektora a schopného kouče?

Obraťte se na mě. Předám vám své znalosti a zkušenosti, které jsem získal za 30 let podnikání. Využijte je i vy ke svému prospěchu. Individuálnímu poradenství a koučování se věnuji naplno téměř dvacet let.

Osobně i on-line

Schůzku nebo konzultaci můžeme uskutečnit kdekoli podle vašeho přání. U vás na firmě, na neutrální půdě nějaké kavárny či restaurace, nebo třeba i na dálku on-line. Zarezervujte si náš společný čas v rezervačním kalendáři. Pokud máte zájem spíš o osobní setkání, napište mi.

Konzultace 60 min

4 900 Kč

Individuální konzulace

Schůzku nebo konzultaci můžeme uskutečnit kdekoli podle vašeho přání. U vás na firmě, na neutrální půdě nějaké kavárny či restaurace, nebo třeba i na dálku on-line. Jak budete chtít. V případě on-line konzultace se setkání uskuteční prostřednictvím platformy zoom, odkaz a podrobnosti dostanete předem.

Členové VIP Byznys premium club mají 25 % slevu na všechny konzultace.

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

“Pavel je skvělý partner nejenom pro příjemné povídání, ale zejména pro získání podnětné zpětné vazby. Ačkoliv to může znít vágně, opak je pravdou – jde právě o šíři záběru a množství obchodních a manažerských situací, kterými si Pavel prošel, co dělá spolupráci s ním tak unikátní. Je opravdu málo lidí, kteří dokážou i opravdu zauzlené situace uchopit ‚na první dobrou‘ a přijít s cennou radou, doporučením nebo jen správnou otázkou. Pavel je jedním z nich.”

Michal Feigler, M&A Director J&T Ventures

Témata k našemu rozhovoru:

  • management
  • obchodní vztahy
  • práce s lidmi
  • řízení a vedení lidí
  • systémy bezpečné komunikace
  • řízení společnosti v krizové situaci
  • fungování firmy v době krizí
  • jak začít podnikat
  • obecné právní prostředí

Mám 30 let zkušeností s vedením firem, lidí, řešením obchodních vztahů, řízením společností v krizových situacích a mnohé další. Jsem otevřený a rád s vámi budu sdílet své znalosti.

Cena konzultace:

Cena konzultace je 2000 Kč bez DPH za půl hodiny. Při delší spolupráci je cena individuální! Zvýhodněná cena (- 25 %) je pro členy klubu VIP Byznys premium club V křesle byznysu.

“Můj známý byl tím správným ‚poušťouchnutím‘, proč jsem Vás vlastně oslovila. Abych vysvětlila… on s Vámi má velmi dobrou zkušenost a jednoznačně mi Vás doporučil. Ale já jsem se pak zalekla hned, když jsem viděla, jak fungujete na LinkedIn. Má okamžitá myšlenka byla: ‚Tak do takových problémů, jako mám já, určitě nepůjde, nikdy na to nebude mít čas nebo chuť, nikdy ho nezaplatím…‘

Ale právě díky tomu úvodu jsem to nakonec zkusila – Vás oslovit. Teď nevím, jak to říct. Vůbec jsme neměli čas předat si předem nějaké informace, a tak jste se o mých hlavních problémech v mé branži dozvěděl až z úvodního seznámení. Nechápu, pořád nechápu, že někoho během celkem krátké chvíle můžete tak navnímat, načíst a rovnou i během pár minut nastínit základní rady nebo možnosti řešení. Neuvěřitelné.

Autorka reference nechce být uvedena jmenovitě.

Jmenuji se Pavel Klein (*1964), jsem lektorem managementu, osobní kouč a krizový manažer. Podnikání se věnuji od roku 1991 a na různých pozicích jsem získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci.

V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učím zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhám nalézt fungující řešení konkrétního problému a učím jej aplikovat v praxi. Nabízím odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy.

Říká se o mně, že jsem renesanční člověk s mnoha zájmy. Baví mě život se vším, co přináší.

Vaše data jsou u mě v bezpečí.

Uvažujete spíš o dlouhodobější spolupráci?

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring

a vydejte se na nové cesty, které posunou váš byznys k úspěchu.