Byznys konzultace

Potřebujete najít správný směr v podnikání? Od toho jsem tady!

Cítíte se ve vašem byznyse tak trochu ztraceni? Kde je vůle, tam je i cesta. A společně najdeme tu vaši.

Spolupracuji s managementem menších a středních firem, stejně jako s majiteli a jednotlivými podnikateli.

Nejsem kouzelník, který slibuje nemožné. Jsem realista s více než třiceti lety zkušeností v podnikání, který pro váš byznys najde správný směr i udržitelnou cestu k cíli.

Více se poznejme.

“Již při první naší schůzce se mi líbilo, že máte zkušenosti přímo z mého oboru, znáte tu problematiku a rady jste sypal z rukávu. Vzal jsem si je k srdci a mé podnikání to posunulo o kus dál. Při naší druhé schůzce jste mě znovu přivedl na zajímavé myšlenky, které mě předtím nenapadly. Chvíli to vše musím v sobě zpracovat a trochu překonat strach z “nové vody” v oblasti vnitrofiremních procesů a nabírání nových lidí a pokračovat v rozvíjení své firmy. Věřím, že vše půjde správnou cestou a brzy se zase spojíme.”

Marek Baloun, Balstavo, duben 2024

S čím vám pomůžu?

Přinesu vám odborný náhled, podporu i cenné rady pro řízení firmy, optimalizaci procesů a vedení lidí, díky který budete moci úspěšněji dosahovat svých cílů.

Pomůžu vám získat jasný pohled na plánování a organizaci ve vaší firmě tak, abyste zbytečně neztráceli drahocenný čas.

Naše individuální spolupráce vám pomůže objevit potenciální úskalí a výzvy vašeho byznysu a naučí vás, jak je efektivně řešit.

Naučím vás, jak udržovat dobré (nejen) obchodní vztahy a jak s lidmi pracovat.

Získáte jistotu při řízení firmy v krizových situacích.

Pokud jste v začátcích, postaráme se společně o úspěšný rozjezd vaší společnosti.

Pomohu vám zorientovat se v komplikovaném právním prostředí.

Jste odhodláni hledat nové cesty ve svém podnikání?

Chcete zvýšit výkonnost vaší firmy a inovovat procesy?

Záleží vám na rovnováze v rámci osobního a pracovního života?

Pak jste tady správně.

“Pavel je skvělý partner nejenom pro příjemné povídání, ale zejména pro získání podnětné zpětné vazby. Ačkoliv to může znít vágně, opak je pravdou – jde právě o šíři záběru a množství obchodních a manažerských situací, kterými si Pavel prošel, co dělá spolupráci s ním tak unikátní. Je opravdu málo lidí, kteří dokážou i opravdu zauzlené situace uchopit ‚na první dobrou‘ a přijít s cennou radou, doporučením nebo jen správnou otázkou. Pavel je jedním z nich.”

Michal Feigler, M&A Director J&T Ventures

Pojďme společně hledat klíč k úspěchu vašeho podnikání!

Co naší spoluprací získáte?

Efektivitu

Naučíte se spravovat vaši firmu efektivně. Nenásilně zvýšíte výkon firmy i zaměstnanců, aniž byste museli časově zatěžovat svůj osobní život.

Nezávislý pohled

Uvidíte své podnikání s tolik potřebným nadhledem. Poznáte své silné stránky, pochopíte cílového zákazníka a také motor vašeho byznysu – váš tým.

Spolehlivý tým

Správně motivovaní lidé jsou dalším stavebním kamenem na cestě k úspěchu. Se svým týmem se naučíte pracovat tak, abyste mohli váš byznys posouvat vpřed společně. 

Nové klienty

Díky efektivním a ověřeným procesům si snáze vyjednáte lepší podmínky a přitáhnete nové klienty. Naučíte se, jak úspěšně prodávat, a jak si své klienty udržet.

Pavel Klein mi přišel do života v pravou chvíli. Ve svém podnikání jsem se dostala do bodu, kdy jsem neviděla žádné východisko ze své situace a cítila jsem velkou bezmoc. Svým laskavým, a přitom velmi pravdivým, přímým a komplexním přístupem dokázal velmi rychle rozpoznat, kde jsou slabá místa, která je potřeba změnit.

Během dvou měsíců nastal neuvěřitelný obrat a vyřešila se nejen má finanční situace, ale nastal také velký osobní rozvoj, který byl třeba pro upevnění své vedoucí pozice. V Pavlovi mám obrovskou oporu a je tu pro mě vždy, když potřebuji. Byl to velký dar, měla jsem štěstí jej potkat.“ Simona Janišová

Jak si sjednat konzultaci

Ozvěte se přes kontaktní formulář  nebo na e-mail pavel@vkreslebyznysu.cz.

Domluvíme si termín a společně s potvrzením v e-mailu dostanete odkaz na objednávkový formulář. 

Setkat se můžeme online nebo osobně v kavárně nebo třeba přímo u vás ve firmě.

V případě online konzultace dostanete e-mailem odkaz na aplikaci, na které se potkáme.

Tak jednoduché to je. Těším se na naše setkání!

“Můj známý byl tím správným ‚poušťouchnutím‘, proč jsem Vás vlastně oslovila. Abych vysvětlila… on s Vámi má velmi dobrou zkušenost a jednoznačně mi Vás doporučil. Ale já jsem se pak zalekla hned, když jsem viděla, jak fungujete na LinkedIn. Má okamžitá myšlenka byla: ‚Tak do takových problémů, jako mám já, určitě nepůjde, nikdy na to nebude mít čas nebo chuť, nikdy ho nezaplatím…‘

Ale právě díky tomu úvodu jsem to nakonec zkusila – Vás oslovit. Teď nevím, jak to říct. Vůbec jsme neměli čas předat si předem nějaké informace, a tak jste se o mých hlavních problémech v mé branži dozvěděl až z úvodního seznámení. Nechápu, pořád nechápu, že někoho během celkem krátké chvíle můžete tak navnímat, načíst a rovnou i během pár minut nastínit základní rady nebo možnosti řešení. Neuvěřitelné.

Autorka reference nechce být uvedena jmenovitě.

Máte velké vize?

Láká vás intenzivnější spolupráce?

Pak vám bude vyhovovat spíše dlouhodobý individuální byznys mentorig,

kde se do vašeho podnikání ponoříme hlouběji.

Jmenuji se Pavel Klein (*1964), jsem byznys mentor, krizový manažer, osobní kouč. Podnikání se věnuji od roku 1991 a na různých pozicích jsem získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci.

V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učím zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhám nalézt fungující řešení konkrétního problému a učím jej aplikovat v praxi. Nabízím odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy.

Říká se o mně, že jsem renesanční člověk s mnoha zájmy. Baví mě život se vším, co přináší.