MUNGO HERO, sušené jídlo nejen na cesty | Petra Havlíková a Pavel Klein

Zveme vás k poslechu dvou inspirativních rozhovorů s PETROU HAVLÍKOVOU, vášnivou cestovatelkou a tvůrkyní MUNGO HERO.

První rozhovor se točí kolem MUNGO HERO, sušeného jídla nejen na cesty. Rozhovor najdete na YouTube nebo Spotify:


Ve druhém rozhovoru nás Petra pozve na Island a Bali:

Petra otevřeně sdílí svou cestu k vytvoření vlastního sušeného jídla, které je nejen chutné, ale i plné energie pro cestování.

V průběhu rozhovoru se dozvíte, jak Petra experimentovala s vytvářením lehkých a nutričně vyvážených jídel, která se stala ideálním společníkem pro dlouhé pochody. Od prvních pokusů se sušičkou a troubou až po vytvoření jedinečné směsi s názvem MUNGO HERO, která si získala srdce mnoha cestovatelů. A nejen jich.

Petra také sdílí svůj osobní příběh o odvaze opustit stabilní pracovní pozici a věnovat se tomu, co ji opravdu naplňuje. MUNGO HERO se stalo nejen projektem, ale i symbolikou osobní svobody, hrdinství a odvahy.

Poslechněte si, jak Petra vytváří veganská, bezlepková jídla obsahující MUNGO, která jsou skvělým společníkem nejen na cesty.
Pavel Klein

Mungo Hero je nová značka, která vznikla v Česku. Za jejím zrozením stojí skvělý nápad vášnivé cestovatelky Petry Havlíkové, kterou na svých cestách neuspokojovala nabídka bezmasých jídel v restauracích a začala tak experimentovat s vlastní, sušenou směsí jídla ideální na cesty. Po čase testování tak vzniklo první jídlo, jehož základem jsou mungo fazole s vynikajícím indickým kořením. Petra při výrobě používá pouze kvalitní potraviny v bio kvalitě a zároveň jsou její jídla bez lepku.

Obrovskou výhodou jídla Mungo Hero je velmi snadná a rychlá příprava. Stačí zalít horkou vodou, 5-7 minut počkat a jídlo je připravené.

Díky své vysoké energetické hodnotě a nízké hmotnosti bude perfektní variantou na dlouhé cesty.

https://www.mungo-hero.cz/

Dotazy, reklamace, poradna