Předávání firmy v rodině | Martin Ditmar

Chcete vědět, jak se točí rozhovor s Martin Ditmar, top manažerem, autorem projektu „Rodinná ústava“ a s člověkem, který téměř nepustil ke slovu Jana Krause v jeho červené pohovce?

Atmosféra jeho luxusního Wellness & Spa Boutique Hotel Villa Memories (Best family boutique hotel in Europe for 2018, 2022), jeho charisma, exkluzivní káva a poutavé byznysové i osobní příběhy navodili pohodu a pak už jen stačilo spustit kamery a v povídání pokračovat.

Nebýt omezeni časem, tak jsme si povídali dlouhé hodiny.

Pohled na dnešní byznys, jak firmám pomoci, jak komunikovat, vyjednávat a dalších sto jak…

Jeho životní i byznysové zkušenosti jsou to, co firmám dokáže pomoci. Zkušenost ze zahraničního korporátního drilu a současně empatie při řešení mezigenerační výměny ve firmách, kdy zakladatel předává firmu potomkům, jsou světla ramp svítící na Martinův um.

Věděl jsem, že „ukecal“ Krause, nedal jsem se :-).
Chcete vědět, jak jsme si povídali?
Koukněte se na YouTube.
Pavel Klein

Zvu vás ke sledování mého YouTube kanálu, kde společně prozkoumáváme radosti života. Nabízím vám nahlédnutí do soukromí.  Vedle klasických podnikatelských témat se společně ponoříme do neobvyklých okamžiků, jako jsou adrenalinová svezení rychlým autem, setkání s výmaráky a další dobrodružství, která oživují každodenní život.

Děkuji vám za podporu a těším se na setkání na našem YouTube kanálu!