Magie magnetického vizuálu | Rozhovor s Katarinou Brič

Katarína Brič je živoucím důkazem, že vášeň pro kreativitu může formovat nejen osobní život, ale i kariéru. S jejím jménem se pojí nejenom úspěšná kariéra profesionálního fotografa a umělce, ale také role vizuálního mentora a inovátora v oblasti vizuálního umění.

S více než 25letou zkušeností v tvorbě fotografií, video příběhů, animací a komerční spolupráci s předními značkami, jako jsou Komerční Banka, Vodafone či Škoda Auto, ALO Diamonds, se Katarína etablovala jako špička ve svém oboru.

Její práce, která zahrnuje širokou škálu služeb od poutavého video obsahu až po ohromující fotografie, je důkazem její dlouholeté expertizy a preciznosti. Katarína však nezůstává pouze u své vlastní tvorby.

Před třemi lety založila vzdělávací projekt “Žena v obraze”, kde sdílí své znalosti a zkušenosti s cílem inspirovat a vést ostatní k efektivní tvorbě vizuálních prezentací a vyprávění skrze umění a fotografii. Tento projekt je odrazem její víry, že každý má schopnost tvořit, stačí si to jen dovolit.

Zvu vás k poslechu inspirativního rozhovoru

Pavel Klein

1:05 Kdo je Katarina Brič

6:23 Nezabízí umělá inteligence kreativitu?

10:31 Kreativní tvoření a autenticita

15:32 Práce s různými typy klientů O slepých uličkách a vychytávkách v práci.

21:20 Vizuální tvorba jako výkladní skříň


Zvu vás ke sledování mého YouTube kanálu, kde společně prozkoumáváme radosti života. Nabízím vám nahlédnutí do soukromí.  Vedle klasických podnikatelských témat se společně ponoříme do neobvyklých okamžiků, jako jsou adrenalinová svezení rychlým autem, setkání s výmaráky a další dobrodružství, která oživují každodenní život. Děkuji vám za podporu a těším se na setkání na našem YouTube kanálu!