Co je networking a proč je tak oblíbený? | Gabriela Mrkvicová

„Dokud člověka nepoznáš, nevíš, jestli je zajímavý,“

říká Gabriela Mrkvicová, networkerka, moderátorka, majitelka podnikatelského klubu Smart Network, lektorka workshopu “Řekni vše do minuty” a konzultantka HCA Czechia.

Že je toho na jednu ženu až moc? Gabriela je veselá žena plná energie, díky které jsem i já byl účastníkem svého prvního networkingu.

Co to je ten networking? Kdo tam chodí? Co je obsahem a cílem setkání?


Celý rozhovor s Gabrielou Mrkvicovou (38 min) najdete v členské sekci V křesle byznysu, ale můžete si jej objednat také jednorázově níže bez dalších závazků.

Chci si koupit rozhovor s Gabrielou

Vidím propojení tam, kde ho jiní nevidí.” Gabriela Mrkvicová

Gabriela tvrdí, že už naše prababičky byly networkerky, protože věděly, kdo co umí a prodává. Ráda propojuje lidi, doporučuje potkávat se!

Proč je networking ideální k získání zpětné vazby? Na jak dlouho vystavuje konkrétní doporučení? Co si myslí o chybám v podnikání? Podle čeho přijímá své klienty a vybírá členy svého klubu?

Jak networking proměnil život konkrétních lidí? Co se tam můžete naučit? Proč doporučuje Gabriela na networkingu vypnutý mobil, ale zapnutý monitor?

K poslechu nebo sledování rozhovoru zve

Pavel Klein

Gabriela Mrkvicová pomáhá podnikatelům nalézt jejich přidanou hodnotu v produktu, službě nebo osobě. Od roku 2013 pořádá networkingové akce, kde podnikatelé všech velikostí sdílí své zkušenosti, kontakty a pomáhají si růst. A to jak osobně, tak i pracovně.

Gabriela založila Podnikatelský klub Smart Network před 9 lety v Brně, ale dnes působí i v dalších městech a online. Prošli jím tisíce podnikatelů. Gabriela vám ráda pomůže udělat váš byznys ještě úspěšnější. Čím? Zná stovky úžasných lidí a firem. Je pozitivní, energická žena, která miluje lidi a jejich propojování. Na svém webu uvádí: „Nejvíce mě těší, když zjistím, že se propojení povedlo a přineslo oběma stranám nové možnosti, inspiraci nebo usnadnění pracovního či osobního života.“

Gabriela školí, jak se prezentovat do jedné minuty a jak fungovat v networkingu úspěšně. Je jedinou networkerkou v ČR, tzn. že seznamuje účastníky konference nebo různých společenských akcí. Můžete ji také zastihnout s mikrofonem v ruce jako moderátorku. Chcete se zlepšit v obchodě, komunikaci nebo vedení lidí? Gabriela je od roku 2017 členem týmu HCA Czechia, kde je konzultantkou a obchodnicí pro majitele, manažery a obchodníky firem.

+420 775 649 843
mrkvicova@smart-network.cz

smart-network.cz, podnikejsmart.cz, networkerka.cz

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/gabrielamrkvicova/

Zajímají vás další rozhovory?

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.