Co je networking a proč je tak oblíbený? | Gabriela Mrkvicová

„Dokud člověka nepoznáš, nevíš, jestli je zajímavý,“

říká Gabriela Mrkvicová, networkerka, moderátorka, majitelka podnikatelského klubu Smart Network, lektorka workshopu “Řekni vše do minuty” a konzultantka HCA Czechia.

Že je toho na jednu ženu až moc? Gabriela je veselá žena plná energie, díky které jsem i já byl účastníkem svého prvního networkingu.

Co to je ten networking? Kdo tam chodí? Co je obsahem a cílem setkání?

Celý rozhovor najdetečlenské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a poslechnout si i další naše rozhovory. Ukázku epizody nabízíme i přímo tady:

Vidím propojení tam, kde ho jiní nevidí.” Gabriela Mrkvicová

Gabriela tvrdí, že už naše prababičky byly networkerky, protože věděly, kdo co umí a prodává. Ráda propojuje lidi, doporučuje potkávat se!

Proč je networking ideální k získání zpětné vazby? Na jak dlouho vystavuje konkrétní doporučení? Co si myslí o chybám v podnikání? Podle čeho přijímá své klienty a vybírá členy svého klubu?

Jak networking proměnil život konkrétních lidí? Co se tam můžete naučit? Proč doporučuje Gabriela na networkingu vypnutý mobil, ale zapnutý monitor?

K poslechu nebo sledování rozhovoru zve

Pavel Klein

Poslechněte si naše další rozhovory, podcasty a záznamy on-line setkání:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.