Rozhovor s Danielou Podolkovou, PR specialistkou

Záznam červencového on-line vysílání s Danielou Podolkovou, PR specialistkou. Naším tématem bylo vystoupení z komfortní zóny jako nezbytný krok pro úspěch v podnikání. Mluvili jsme o sebedůvěře, jednotlivých krocích při zviditelňování a samozřejmě se dostalo i na život ve Vietnamu a na srovnání podnikání žen v Česku a tam.

Rozhovor si můžete poslechnout níže:
Pavel Klein

Daniela o sobě píše:

Jsem nezávislá PR specialistka, lektorka, mentorka a autorka podcastu Buďte vidět a slyšet. Pomáhám cílevědomým ženám dostat se do médií, před kameru i za mikrofon. Ženy také učím, jak na sebevědomou prezentaci a jak sdílet beze strachu, studu a trémy svoje zkušenosti. Podporuji české značky a projekty s přesahem.

K PR pro velké firmy mě před 15 lety přivedlo studium v Německu, ale po narození druhého dítěte jsem se rozhodla vydat na volnou nohu a specializovat se na online vzdělávání. Mými kurzy a semináři prošlo na 350 účastníků a mám na kontě přes 70 rozhovorů.

Ženám ukazuji, že plnit sny se dá i s dětmi za zády a z druhého konce světa – aktuálně žiji ve Vietnamu.

www.danielapodolkova.com

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč