Přetížení a vyčerpání pohledem lékařky a psychoterapeutky | Hana Deáková

Zveme vás k poslechu záznamu online vysílání, rozhovoru s MUDr. Hanou Deákovou, SEP. lékařkou, psychoterapeutkou a praktikantkou metody Somatic Experiencing.

Poslechněte si, jak tělo reaguje na přetížení, stres, život pod neustálým tlakem a co s tím můžeme reálně okamžitě udělat.

Dozvíte se, čemu se říká plazí mozek a proč někdo ve stresu křičí a jiný utíká.

Diskutovali jsme o pocitu bezpečí, ale také o okamžité reakci těla na přetížení a potřebě přežít.

Rozvinuli jsme téma toho, co můžeme, musíme a nemůžeme a jak to má vliv na naše emoce.

Neopomněli jsme důležitost hledání zdrojů radosti.

K poslechu zve Pavel Klein

MUDr. Hana Deáková

Hana Deáková je lékařka, psychoterapeutka a praktikantka metody Somatic Experiencing s dlouhodobým výcvikem a lety supervizí. Její vášní je psychoterapie a psychosomatika. Hana o sobě píše: „Ráda podporuji člověka v odvaze být sám sebou. Stavím na empatii, respektu, autenticitě a hlubokých znalostech medicíny, psychoterapie a práce s tělem.“ Jako lékařka jsem v ordinaci často v situaci, kdy se pacient necítí dobře a veškerá vyšetření těla potíže nevysvětlují. Vidím, že potřebuji ještě další pohled. Porozumět tomu, že tělo reaguje na nějaké trápení v duši. Psychosomatika pomáhá tyto souvislosti najít. Najít příčinu nemoci. Psychoterapie pomůže najít zdravější úhel pohledu.“

www.hanadeakova.cz

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč