O podcastech a propojování podnikavců a kreativců | Monika Kvapilová a Pavel Klein

„Každý máme co předat a na věku nezáleží,“ říká Monika Kvapilová, networkerka, podcasterka a zpěvačka. Prezentuje se pod svým brandem Moni ON AIR, který propojuje rozhovory a network za účelem zviditelnění a podpory malých podnikatelů i kreativců. Propojuje i spojuje podnikavce a tvůrce ze všech možných oborů. 

Rozhovor je sponzorovaný, můžete si jej poslechnout celý níže:

Monika uvádí, že jejím posláním je využít svůj hlas na maximum. Píše o sobě, že je nadšená, autentická a dychtivě touží bavit se s lidmi o tom, co tvoří, na čem pracují a jaké jsou jejich sny a cíle. Ráda inspiruje sebe i své posluchače neobyčejnými příběhy obyčejných lidí..

O čem jsme si s Monikou povídali?

✅ O tom, že živé vysílání je odvážný krok a kdy jej udělala.

✅ Jak může konkurence za náš růst.

✅ O cestě od prvního nápadu k realizaci.

✅ O podcastech jako možnosti získat si nové publikum.

✅ Probrali jsme prezentaci ve vysšším věku.

✅ Bavili jsme se o sítích Instagram, TikTok a LinkedIn.

Ke sledování zve Pavel Klein

Monika Kvapilová o sobě píše:

“Moni je oslovení mého jména Monika a ON AIR je pak anglický výraz pro „na živo, v éteru“, který se používá v rádiích, vysíláních či podcastech. A podcast, ten mám taky! 

Už od června 2021 buduji platformu Moni ON AIR k inspiraci, propojování a zviditelnění podnikatelů, tvůrců a kreativců, kteří chtějí růst, tvořit skvělé spolupráce, načerpat plno nových zkušeností, zviditelnit svoji značku, networkovat s podnikateli a přímo navázat nová partnerství. 
Moni ON AIR nabízí inspirativní LIVE ROZHOVORY se zajímavým příběhem a pestrou škálou témat v Podcastu Moni ON AIR o businessu, vztazích a osobním rozvoji.”

www.monionair.cz