LinkedIn z nuly na sto | O LinkedIn na Facebooku

Ano, čtete správně. Na Facebooku hovoříme o LinkedIn.

V prosinci 2021 jsme založili na Facebooku uzavřenou skupinu, kam jsme pozvali ty, kteří se odhodlávají ke vstupu na LinkedIn a nebo na LinkedIn jsou, ale potřebují se trochu víc rozkoukat.

Dnes má skupina více než 250 členů a každý týden přicházejí noví.

Skupina je zdarma, ale je neveřejná. Vytváříme bezpečný prostor pro ty, kteří hledají svoji cestu na LinkedIn nebo svoji formu prezentace.

Co nás vedlo k tomu skupinu založit? My, nelektoři?

Protože jsme měli aktuální živou a žitou zkušenost s prostředím LinkedIn. Hodně jsme testovali, zkoušeli, pravidelně vydáváme příspěvky v rámci projektu V křesle byznysu. A chtěli jsme se o naše poznatky podělit.

Ve skupině jsme otevřeli pět základních témat: osobní profil, navazování kontaktů, obsah na LinkedIn, strategie a firemní prezentace. Členové si mohou upravit svůj profil podle videa nebo se mohou nechat inspirovat při hledání kontaktů záznamem webináře. Členové mají možnost využít individuální konzultaci. Učíme se od sebe vzájemně, objevujeme společně prostředí LinkedIn

Děkujeme všem, kteří k nám přicházejí. Vážíme si jejich důvěry a těšíme se na další společné objevování LinkedIn.

Helena Hájková a Pavel Klein

Facebooková skupina: LinkedIn z nuly na sto

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč