Jak prodat firmu | Pavel Klein, Petr Schwank

Tématem podcastu s Pavlem Kleinem, krizovým manažerem, koučem a lektorem, je tentokrát prodej firmy. Na co se moderátor Petr Schwank ptal? Například na mýty kolem prodeje firmy; kdy se podnikatel dostává do situace, že firmu prodává; jaké jsou ukazatele, že je firma na prodej; jak hodnotit firmu před prodejem; jaká firma se dobře prodává; jak se vyjednávání o prodeji firmy; co když nechtějí společníci firmu prodat nebo co je výhodnější, jestli firmu prodat nebo předat. ● prodej firmy ● důvody prodeje firmy ● ohodnocení firmy před prodejem ● vyjednávání o prodeji ● prodej firmy a společníci ● prodat nebo předat firmu? ● příprava firmy k prodeji

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč