Dopřejte mentora sobě i svému podnikání | Pavel Klein

Jste na rozcestí v podnikání?

Potřebujete se rozhlédnout, zorientovat a najít další cestu? Oceníte radu a zkušenost podnikatele, který spoustu cest prošel a vyzkoušel? Hledáte konkrétní postupy, které zefektivní vaše podnikání? Pomůžu vám je objevit a uvést do praxe.

Mentor nebo kouč?

Moudré knihy hovoří o tom, že mentoring je profesionální vztah dvou osob, kdy mentor předává své zkušenosti a znalosti, a působí jako průvodce. Koučink je proces, ve kterém klient hledá řešení se svým koučem. Mně se líbí obojí spojovat. V procesu koučování vystupuji jako mentor, který zároveň předává všechno, co se naučil za třicet let v podnikání.

Pro koho je můj mentoring?

Pro podnikatele odhodlané hledat nové cesty ve svém podnikání. Pro vás, kteří chcete rozvíjet firmu, zvýšit výkon, vyladit a inovovat procesy, hledat rezervy ve výrobě nebo pracovat se svým týmem.

Co můžete očekávat?

Předám vám zkušenosti a zároveň dávám zpětnou vazbu na práci a směřování vašeho podnikání. Uvidíte svoji situaci jinýma očima, pochopíte souvislosti, získáte sebedůvěru a odvahu k dalším krokům.

Na začátku ale musí být vaše osobní rozhodnutí pracovat na sobě a svém podnikání. Bez vědomého rozhodnutí něco změnit to nepůjde.

Jak to probíhá?

Napište mi, pokud přemýšlíte o individuální spolupráci 1:1. Pokud váháte, objednejte se na nezávazné online mentoringové oťukávání přes rezervační kalendář.

Když se pro mentoring rozhodnete, domluvíme termín první schůzky. Ta může být online nebo osobní u vás ve firmě. Probereme v klidu, co vás trápí. Stanovíme si systém dalších setkávání, navrhneme cíle a pustíme se do práce.

Budeme se potkávat pravidelně po dobu 3 nebo 6 měsíců. Budete získávat pravidelnou zpětnou vazbu a na konci vyhodnocení.

Témata našich rozhovorů

  • firemní strategie
  • management
  • nastavení řídících a výrobních procesů
  • budování obchodního týmu a obchodních vztahů
  • příprava na předání managementu nebo prodeje firmy
  • práce s lidmi
  • řízení a vedení lidí
  • systémy bezpečné komunikace
  • řízení společnosti v krizové situaci

Moje zkušenosti

Dlouhodobě vedu lidi, provázím je a připravuji na podnikání a manažerské pozice. Společně hledáme správná řešení nebo směr.

Nahlédl jsem do procesů řízení firem ve všech fázích od vzestupu, přes stagnaci až po úpadek. Zprostředkovávám komplexní nezávislý pohled na procesy ve firmě.

Představuji se vám

Chcete mě víc poznat po profesní stránce? Udělejte na cestě vzájemného poznávání zkratku skrze pořady a rozhovory, které natáčím: EPIZODY.

Rádi byste nahlédli do mého soukromí? Můžete na stránce PAVEL KLEIN.

Těším se na spolupráci!

Pavel Klein