AI a podnikání | On-line setkání s Jitkou Štádlerovou

AI: šetří čas, nakopává kreativitu i jitří emoce.
AI přináší obrovskou, a především rychlou změnu v našich životech. Jitka se jako mentorka a koučka věnuje i tomu, jak tuto změnu zvládnout, jak ošetřit emoce, které nám pochopitelně s použitím nástrojů umělé inteligence vznikají.

Jitka se navíc dlouhodobě věnuje věnuje tématu timemanagementu i tomu, jak přicházet na nápady. A nástroje AI v tom hrají významnou roli.
Téma využití AI Jitka lektoruje pro freelancery, zabývá se tím, jak využít nástroje AI pro svůj marketing. Přednáší pro všechny typy škol, spolupracuje se samosprávou.

Nabízíme k poslechu záznam rozhovoru.
K poslechu zve Pavel Klein

Jitka Štádlerová

Již více než 20 let pomáhá druhým prostřednictvím svých projektů a produktů žít harmonický, spokojený a úspěšný život. Inspiruji a podporuji jednotlivce i týmy k dosahování jejich cílů i snů.

Za danou dobu vytvořila několik desítek rozvojových programů, lektorovala přes 1000 dnů a na seminářích se osobně potkala s více než 16 000 účastníky, v online s dalšími tisíci. Koučink nebo mentoring 1:1 – 1600 hodin.

Pokud hledáte praktika, který to, co školí, sám využívá ve svém podnikání, kombinuje nejnovější poznatky z oblasti neurověd se zdravým rozumem a dokáže vám pomoci najít jiný úhel pohledu při využití kreativních technik, je tu pro vás.

www.jitkastadlerova.cz

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč