Reference

Pane Klein je profesionál v oboru krizového řízení a já ještě jednou děkuji, že jste přijal nabídku k realizaci přednášky na akademické půdě. Přednáška byla velice zajímavá a inspirativní. Přeji Vám, ať máte stále úsměv na tváři a chuť do práce i do života. S poděkováním a přáním úspěšných a pěkných dnů nejen pracovních.

Hana Barochová

Ambassador at Aviation-Event

Pavla jsem oslovil se zájmem o služby koučingu a mentoringu v oblasti krizového managementu. Pavel je velmi zkušený konzultant a manažer v oblasti řízení krizí a zvyšování výkonnosti firem. Jeho přístup, kdy na problémy a situace dokáže nahlížet globálně a dopady jednotlivých rozhodnutí předvídat pro celou firmu i její okolí, je skvělý. Zájemcům o konzultační služby v oblasti řízení firem mohu Pavla určitě doporučit.

David Provazník

Finance professional and experienced financial & business manager

Pavel je skvělý partner nejenom pro příjemné povídání, ale zejména pro získání podnětné zpětné vazby. Ačkoliv to může znít vágně, opak je pravdou – jde právě o šíři záběru a množství obchodních a manažerských situací, kterými si Pavel prošel, co dělá spolupráci s ním tak unikátní. Je opravdu málo lidí, kteří dokážou i opravdu zauzlené situace uchopit ‚na první dobrou‘ a přijít s cennou radou, doporučením nebo jen správnou otázkou. Pavel je jedním z nich.

Michal Feigler

M&A Director J&T Ventures

Pavla můžu doporučit jako skvělého nezištného člověka a ryzího profesionála ve svém oboru.

Mojmír Heryán

Investiční zprostředkovatel, správa majetku

“Pane Kleine, chtěl bych Vám poděkovat za Vaše dvoudenní školení formou povídání a i za osobní rady. Snad nikdo se netěší na nějaké školení, ale Vaše forma předání informací je skvělá. Zažil jsem školení ve fabrice, v D2D společnosti i na pozici prodejce v obchodě, ale nikdo neuměl podat to, co lidem pomůže v růstu, tak jako Vy. Z nikoho nejde cítit taková lehkost podání informací. Ještě jednou děkuji a doufám v další osobní setkání.”

Petr Nauš

HP TRONIC spol. s r.o.

“Oceňuji jedinečně otevřený a přínosný přístup. Seriózní jednání, nadhled a znalosti.”

Petr Kučera

manager

“Rád konstatuji, že oslovit Vás, bylo dobré rozhodnutí. I když byla některá Vaše doporučená opatření poněkud tvrdá, nakonec fungovala. I vzhledem k našim dále pokračujícím poradenským vztahům, Vás mohu všem jen vřele doporučit.”

Aleš K.

majitel společnosti

“Skutečně kvalifikovaný lektor. Obrovské znalosti podložené příklady z praxe. Poprvé mám dojem, že si mí zaměstnanci odnesli opravdu přínosné poznatky. Velmi inspirativní. Mohu rozhodně doporučit. Klidně si na mě vyžádejte kontakt, potvrdím vám to i osobně.”

Petr B.

ředitel společnosti PK-O, Brno

“Moje recenze je, že najít v dnešní době někoho, kdo opravdu pomůže, je vážně těžké. Mít hlavu plnou nápadů je fajn, ale nestačí to. Díky, že jste jim dal tvar.”

Kateřina Malá

designer

“Mrzí mě, že povaha toho, co jsme spolu řešili, mně pro recenze nedovoluje zveřejnit jméno mé ani mé firmy. Nikdo se rád nechlubí svými problémy. Ovšem přesto by bylo chybou nenapsat, jak zásadně prospěšný byl Váš zásah pro další – nyní už stabilizované – fungování mého podniku.”

J.H.

D., s.r.o.