Projížďka s Mercedes C 300 | Pavel Klein

Posaďte se ke mně do Mercedes C300, zvu vás na malou projížďku.

Při mém nájezdu kilometrů pode mnou auta jen hoří.
Snažím se držet pravidla předávat auto dále do firmy při nájezdu do 200 tisíc kilometrů.

S Mercedes C 300 e jsem najel za dva roky 150 tis. a předal dál, na ježdění kolem komína a po úřadech. Toto auto je sakra motivace, abych nemusel na úřady já :).

Plug-in hybrid jsem si vybral proto, že mnoho kilometrů najezdím po městech, ale vzdálenosti mezi nimi jsou stokilometrové.

Dobíjel jsem doma s podporou FVE, u klientů a občas u externích nabíječek.
Ve 150 ti tis. km jsem nechal změřit kapacitu trakční baterie a bylo naměřeno 83 % kapacity. Celý vůz byl resetován, proto kilometry na tachometru jsou až po resetu.

Přesně stav na jízdy kolem komína a město na elektriku.
Cena vozu byla jen o 20 tisíc korun vyšší než dieselová varianta, ale výkon nesrovnatelný.

Co vidíte na tachometru při launch control je údaj, kolik kilometrů bylo najeto na elektriku a kolik na motor. Téměř 50 % najeto na elektro.

Z celkového nájezdu nynějších 180 tis. km motor natočil pouhých cca 70 tis. km.
Při průměrné spotřebě BA 5l/100 km. Průměrná rychlost nad 60 km/hod je při koupi ojetého vozu brána tak, že auto jezdilo převážně v dálničním provozu a neposkakovalo jen po městě.
Toto auto má průměrnou rychlost 63 km/hod.
Ve videu na YouTube se dozvíte více.

Nechci, abyste se vztekali, zuřivě mlátili do klávesnice při dehonestaci lidí, kteří mají jiný názor než vy. Rád bych, abyste si takto promarněný čas užili ke klidu svému. Jaké auto si kdo koupí, je JEN jeho věc. Kdo neví, nechá si poradit u prodejců.
Já si budu vždy kupovat auta, jaká chci.

Přeji vám krásný den.
Pavel Klein

Zvu vás ke sledování mého YouTube kanálu, kde společně prozkoumáváme radosti života. Nabízím vám nahlédnutí do soukromí.  Vedle klasických podnikatelských témat se společně ponoříme do neobvyklých okamžiků, jako jsou adrenalinová svezení rychlým autem, setkání s výmaráky a další dobrodružství, která oživují každodenní život. Děkuji vám za podporu a těším se na setkání na našem YouTube kanálu!