Poznejme se, zvu vás nadhlédnout do soukromí

Jmenuji se Pavel Klein a  jsem lektorem managementu, osobní kouč, mentor a krizový manažer. Podnikání se věnuji od roku 1991. V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učím zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace.

Individuálnímu poradenství a koučování se věnuji naplno od roku 2003. Do své práce vkládám zkušenosti z praxe, třicet let podnikání, nadhled, individuální a diskrétní přístup.

Mojí velkou hodnotou je svoboda a také důvěra. Proto vám dávám nahlédnout do svého soukromí, zvu vás na ryby, do lesa, na projížďku Mustangem a do dalších aktivit.

Baví mě život se vším, co přináší. Sdílím ho v bohaté fotogalerii zde na webu na stránce Pavel a hlavně ve videích, která najdete na YouTube kanále V křesle byznysu | Pavel Klein.

Krásné léto a možná někdy na viděnou

Pavel Klein

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč