Na moři s baterií HE3DA | Radomír Prus

Je to úžasná technologie, o kterou se můžete opřít,“ uvádí Radomír Prus, podnikatel a investor baterie HE3DA. Vypravil jsem se za ním s mikrofonem do Horní Suché na Karvinsku, kde je továrna na výrobu HE3DA baterií.

Pořad je sponzorovaný, můžete si jej poslechnout celý zde:

Radomír Prus se několik let podílel na projektu prototypu lodi poháněné baterií he3da. První testovací plavba se uskutečnila z Antalie do Atén, téměř kopírovala cestu bájného Odyssea. Tady ale loď nebloudila. Naopak, první testovací plavba dopadla výborně a vy si o ní můžete poslechnout v rozhovoru.

Probereme loď a její design, vývoj prototypu lodi i využití baterií HE3DA. Čas na lodi popisuje Radomír velmi poutavě. Hovoří o úspěších i trablech, o ztroskotání i návratu na moře. Vydejte se s námi na cestu.

K poslechu zve Pavel Klein

www.he3da.cz

HE3DA® je nanotechnologická platforma, která posunuje hranice lithiové baterie o několik dekád vpřed. Splňuje veškeré předpoklady pro úspěšné a masové zavedení na trh. Společnost dokončila vývoj akumulátoru s technickými a ekonomickými parametry umožňujícími jeho masové využití jako velkokapacitní, záložní a vyrovnávací zdroj v energetice.

Jak můžete natočit rozhovor u nás? Jednoduše:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč