Zkušenosti v kostce, rozhovory a podnikatelské příběhy | členská sekce

Představte si internetovou knihovnu, kde místo listování knihami posloucháte nebo sledujete. Vybíráte si témata, která vás zajímají, nasloucháte lidem, kteří jsou inspirativní.

Tím místem je členská sekce projektu V křesle byznysu. Proč vymýšlet již nalezené a praxí prověřené? Jaké radosti a starosti mají podnikatelé? V čem se můžete od nich poučit nebo inspirovat?

Je velmi pravděpodobné, že těžkosti v podnikání, které prožíváte, už někdo jiný žil, řešil a vyřešil. Nebo naopak máte velkou radost, která se těžko sdílí mimo byznysový svět. Pojďte se inspirovat, ale také sdílet a ptát se.

BYZNYS CLUB

V základní členské sekci Byznys club najdete rozhovory a videocasty, a to jako videa nebo audio formou podcastu do sluchátek. Výčet odvysílaných i připravovaných relací najdete na stránce EPIZODY.

VIP BYZNYS CLUB

V rozšířené členské sekci VIP Byznys club přidávám k rozhovorům a videocastům:

  • on-line vysílání s možností zeptat se na to, co vás zajímá. Formou živých vysílání můžete mít moji osobní podporu;
  • pro členy této sekce připravujeme od ledna 2022 speciální nabídku natočení a produkci rozhovoru;
  • v lednu 2022 otevíráme facebookovou skupinu LinkedIn z nuly na sto;
  • členové klubu mají zvýhodněnou cenu konzultací.

VIP BYZNYS INVESTOR CLUB

Pro vás, kteří se zajímáte o investice, otevírám VIP Byznys investor club. Jste investoři? Najdete tady zajímavé projekty, které vám budu představovat formou krátkých video-rozhovorů. Jste startup? Nově založený či začínající podnikatelský subjekt? Přijďte se představit budoucím investorům.

Změna členství je možná.

Těším se na setkání v klubu.

Pavel Klein