Živá vysílání už se stala tradicí | Pavel Klein

V listopadu 2021 se uskutečnilo první živé on-line vysílání projektu V křesle byznysu. Vystřídalo se 10 hostů, otevřeli jsme 10 témat.

Nabízím vám jejich přehled a zvu k poslechu. Můžete si je naladit jako audio na Spotify a Anchor. Video záznamy nabízíme všechny na jednom místě. Stačí si koupit jednorázový poslech našich pořadů.

Příjemný poslech nebo sledování přeje Pavel Klein

Emoce v podnikání | Vladimír Svoboda a Pavel Klein

„I když si myslíme, že jsme rozumné bytosti, 90 % naší činnosti ovládají emoce,“ Vladimír Svoboda. Podle nejmodernějších výzkumů ovlivňují lidské chování emoce. Věnovali jsme jim historicky první online masterclass projektu V křesle byznysu ve čtvrtek 25. listopadu 2021. Do křesla usedl PhDr. at Mgr. Vladimír Svoboda, psycholog, teolog a válečný veterán.

Baterie HE3DA | Jaroslav Kučera a Pavel Klein

Je baterie HE3DA převratným vynálezem? Jak chce český objev dobýt svět? Jak funguje? V čem je revoluční? Co jste slyšeli o velkokapacitních bateriových článcích HE3DA? V pátek 17. prosince 2021 proběhlo živé vysílání s Jaroslavem Kučerou, prezidentem Battery Unite.

https://www.vkreslebyznysu.cz/online-diskuse-o-baterii-jakou-svet-nevidel-jaroslav-kucera-a-pavel-klein/

Magie v podnikání | Madla Čevelová a Pavel Klein
Věřím na zázraky, ale nohama stojím pevně na zemi,”

říká Magdalena Čevelová, marketingová čarodějnice, specialistka na autentický marketing a psychologii podnikání. Pozval jsem ji do živého on-line vysílání v pátek 28. ledna 2022. Poslechněte si rozhovor o podnikání, marketingu, kouzlech, propojení těchto oblastí, autenticitě, mýtech i skutečnosti.

https://www.vkreslebyznysu.cz/magie-v-podnikani-online-masterclass-28-1-2022/

Barevná diagnostika | Radovan Vaculík a Pavel Klein
“Osm barev a 336 možných variant reakcí na jedno konkrétní slovo nebo vizuální objekt. To je barvově asociační metoda (CA method), která měří vzory chování pomocí barvové škály. Oproti tradičním dotazníkům a průzkumům umí vyvolat odezvu, která nemůže být vědomě ovlivnitelná.”

Poslechněte si záznam online vysílání v pátek 18. února 2022. Hostem byl Radovan Vaculik, lektor, konzultant, headhunter a majitel vzdělávacího projektu TAROC Consulting.

https://www.vkreslebyznysu.cz/barevna-diagnostika-v-primem-prenosu-online-vysilani-radovan-vaculik-a-pavel-klein/

Investice v době krize | Michal Feigler a Pavel Klein

Ve středu 2. března 2022 se konalo mimořádné online vysílání na téma Dopady válečného konfliktu (obecně krize) z hlediska investic. Diskutovali Michal Feigler, M&A Director J&T Ventures a Pavel Klein, byznys mentor, krizový manažer a lektor.

https://www.vkreslebyznysu.cz/dopady-valecneho-konfliktu-z-hlediska-investic/

Jak pracovat se stresem | Šárka Nováková a Pavel Klein
V pátek 25. března 2022 proběhlo online vysílání – rozhovor se Šárkou Novákovou, terapeutkou, konzultantkou osobního rozhovoje, emoční mentorkou, certifikovanou konzultantkou metody Acces Bars. Jaká byla témata rozhovoru? Normálnost, důvěra, emoce, napětí, mozek, očista, energie a další.

https://www.vkreslebyznysu.cz/jak-pracovat-s-napetim-a-uvolnit-stres-online-vysilani/

Marketing na LinkedIn | Radka Legerská a Pavel Klein

V pondělí 25. dubna 2022 jsme uskutečnilo online vysílání projektu V křesle byznysu o LinkedIn, obsahové strategii, psaní textů i marketingu. Hostem Pavla Klein byla Radka Legerská, LinkedIn obsahový stratég, marketerka, copywriterka, odborná lektorka a mentorka. Jak neplavat v marketingu na LinkedIn, pro všechny B2B plavce i osamělé mořské freelance vlky.

https://www.vkreslebyznysu.cz/online-jak-neplavat-v-marketingu-na-linkedin-radka-legerska-pavel-klein/

Strategie on-line marketingu | Stanislav Vavřík a Pavel Klein
„Sleva je strategie, která nemá žádnou logiku. Sleva není trik, je to klišé,“ říká v našem rozhovoru Stanislav Vavřík, jehož tématem je strategický online marketing zaměřený (nejen) na e-shopy, výkonnostní kampaně, social media marketing a další. Tématem rozhovoru v online vysílání v pondělí 25. května 2022 byly kampaně v on-line prostoru, dlouhodobé i krátkodobé, strategie, postavení e-shopů, analýzy a data, trh, potřeby zákazníka.

https://www.vkreslebyznysu.cz/jak-nejlepe-pripravit-e-shop-na-vanoce/

Tipy na procházky Prahou | Kristýna Maková a Pavel Klein

Praha patří k nejkrásnějším světovým metropolím. Pracujete tam? Žijete? Znáte ji? Patříte k těm, kteří si plánují, že ji pořádně projdou, ale jsou stále zaneprázdnění? Pro vás jsme připravili online vysílání s Kristýnou Makovou, průvodkyní a zakladatelkou projektu Praha Křížem Krážem a obsahovou specialistkou.

https://www.vkreslebyznysu.cz/praha-pro-uspechane-podnikatele-kristyna-makova-pavel-klein/

Jak nebýt otrokem sociálních sítí | Veronika Hronková a Pavel Klein

Podnikáte a významným místem pro prezentaci máte on-line prostor? Všude slyšíte, jak je důležité být vidět na sociálních sítích? Přemýšlíte, kde na to všechno vzít čas? Hostem zářijového on-line vysílání Pavla Kleina byla Veronika Hronková, mentorka byznysu na sociálních sítích. Veronika říká, že člověk nemá být otrokem sociálních sítí. Ony mají sloužit a vydělávat vám, ne vy jim.

https://www.vkreslebyznysu.cz/automatizace-a-recyklac-v-on-line-prostoru-jako-podpora-podnikani-veronika-hronkova-a-pavel-klein/

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.