Zemřel Vladimír Svoboda | Sbírka na Donio.cz pro rodinu

V pondělí 21. února 2022 zemřel PhDr. at Mgr. Vladimír Svoboda, host našich dvou pořadů.
Čest jeho památce!

Vladimír Svoboda v našem studiu usedl. 26. října 2021 a natočili jsme spolu rozhovor, který dostal později název I mlčení může být lež. O měsíc později přijal pozvání na vůbec první online vysílání v rámci projektu V křesle byznysu. Tématem byly emoce v podnikání. Oba pořady vám nabízíme k poslechu níže.

Pro rodinu Vladimíra jsme spustili dobročinnou sbírku na Donio.cz. Děkujeme všem, kteří se zapojili.

PhDr. et Mgr. Vladimír Svoboda (51), vystudoval Vysokou školu pedagogickou a dále pak Andragogiku se zaměřením na psychologii. V rámci programu CŽV pak Katedru psychologie UK. Expert MPSV na sociálně patologické jevy. V současné době pracuje v rámci projektu Důstojné pracoviště a Stopper. Jako vědecko-výzkumný pracovník se specializuje na vzdělávání dospělých, sociálně patologické jevy, poruchy chování. Spolupracovník SUIP pro prevenci šikany v zaměstnání. Vystudoval magisterský program Katolické teologické fakulty Univerzity Karlovy. Válečný veterán Armády ČR. Často publikuje ve vědecko-populárních a lifestylových magazínech jako je Téma, Ekonom nebo Žena a život.

foto: Michal Sváček, MAFRA

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč