Vybarvi se na LinkedIn

Ukážu vám barvy, i když vidíte tmu

Dali jste si novoroční předsevzetí být aktivní na LinkedIn?
Na LinkedIn se teprve chystáte?
Nebo už máte profil, ale nevíte, co s ním?

Co kdybych vzala světlo a vás za ruku, prosvítila s vámi temné kouty a vnesla jasno do fungování LinkedIn. Když pochopíte základy, budete mít větší odvahu a chuť vstoupit.

V prostoru LinkedIn se úspěšně pohybuji denně. Propojuji vzdělání, zkušenosti, poznatky a vše vám nabízím v uceleném programu Vybarvi se na LinkedIn.

Helena Hájková

Neztrácejte čas blouděním ve tmě, posviťte si na LinkedIn a vneste barvy do své prezentace.

Pohybujte se na LinkedIn sebevědomě, efektivně a cíleně.

Informace o programu:

6dílná e-mailová série s odesláním ihned (informace aktuální v době odeslání);
– krátká videa k jednotlivým tématům a rozhovory o LinkedIn;
– informace ze e-mailové série přehledně na webu v uzavřeném klubu s garancí aktualizace po dobu tří měsíců;
členství v podpůrné skupině na LinkedIn po dobu tří měsíců;
zpětná vazba na osobní profil;
on-line setkání a tématické týdny ve skupině;
– účastníci získávají trvalou slevu na konzultace o LinkedIn.

Cena:

1 500 Kč (v prodeji do 25. ledna 2023)

Pro koho je program vhodný:

Program je určen mírně pokročilým uživatelům a těm, kteří mají neaktivní profil na LinkedIn. Užitečný bude nejvíc pro podnikající na volné noze. Je vhodná pro ty, kteří se rádi učí sami vlastním tempem s dostupnou osobní podporou ve skupině. Program není určen pro firmy.

Úplní Li-začátečníci mohou před programem využít informace o základním nastavení osobního profilu na LinkedIn, instruktážní video je součástí programu.

Přístup k programu:

Program je účastníkům zpřístupněn jako e-mailová série po potvrzení platby. Zároveň účastník získává přístup na web a pozvání do uzavřené skupiny na LinkedIn.

Přehled témat programu:

1. modul:

Strategie na LinkedIn

Význam osobního a firemního profilu.

Kdo jsem a koho hledám.

K čemu je dobrá strategie.

Základní statistika o LinkedIn.

2. modul:

Osobní profil

Aktuality v nastavení, dovednosti a reference.

Význam autorského módu.

Video:

Vyladění osobního profilu.

Nastavení autorského módu.

3. modul:

Navazování kontaktů

Možnosti komunikace s navázanými kontakty.

Tipy na vyhledávání.

Příklady zpráv při komunikaci.

Video:

Praktické vyhledávání kontaktů.

4. modul:

Obsah na LinkedIn

Typy příspěvků a dosah.

Algoritmus a jeho vliv na dosah příspěvků.

Tipy, jak zvýšit dosah na LinkedIn.

Video:

Nastavení Zpravodaje/newsletteru

5. modul:

Užitečné informace

Social Selling Index a jeho význam.

Statistiky na LinkedIn a jejich využití.

Prémiové účty na LinkedIn.

Algoritmus obecně.

Video:

Nastavení události.

6. modul:

Podnikání

Tipy pro freelancery.

Skupiny na LinkedIn.

Jak (ne)prodávat na LinkedIn.

Delegování na LinkedIn.

Firemní profil.

Video:

Nastavení firemního profilu

Delegování na LinkedIn

BONUSY: rozhovory o LinkedIn:

Míša Chramostová

Míša Chramostová

Téma: Strategie na LinkedIn, firemní propagace

Míša o sobě píše: Naučím vás efektivně využívat 𝐋𝐢𝐧𝐤𝐞𝐝𝐈𝐧 ✪ LinkedIn ambasador a stratég @inGen® ✪ Funkční brandová strategie pro B2B+B2C ✪ Se mnou porostou vaše prodeje z LinkedIn ✪ Workshopy & školení ✪ #LinkedinLidem

Míša na LinkedIn

www.in-gen.cz

Kristýna Maková

Kristýna Maková

Téma: Obsah na sociálních sítích, recyklace a obavy z komunikace

Kristýna o sobě píše: Jsem specialistka obsahového marketingu. Pomůžu vám pečovat o klienty a rozvíjet s nimi vztahy díky obsahu. Ten tvořím i pro svůj projekt Praha křížem krážem, jako turistická průvodkyně totiž lidem ukazuju krásy Prahy.

Kristýna na LinkedIn

www.copyakademie.net

Jana Pokorná

Jana Pokorná

Téma: LinkedIn jako zdroj kontaktů na média a možnosti komunikace

Jana o sobě píše: Znám média z obou stran 🚀 PR | content marketing | copywriting pro ty, kteří mají co říct světu | Magazín Wonline.

Jana na LinkedIn

www.janapokorna.com

Alžběta Vintrová

Alžběta Vintrová

Téma: Obsah na Linkedin bez chyb, pravopis v příspěvcích i komunikaci

Alžběta o sobě píše:

Alžběta na LinkedIn

www.alzbetavintrova.cz

Poslechněte si ukázky z rozhovorů:

Nejčastější dotazy:

Jaká je cena programu?

Cena je 1 500 Kč, program bude v prodeji 3. – 25. ledna 2023.

Slevové kódy mohou uplatnit členové skupiny LinkedIn z nuly na sto a účastníci předchozích programů a webinářů.

Jak mohu program objednat?

On-line přes objednávkový formulář. Platbu je možné provést bankovním převodem. Na každé objednávce je navíc QR kód pro rychlou platbu.

Co se stane po uhrazení programu?

Dostáváte 6dílnou e-mailovou sérii o LinkedIn a můžete se zkoumáním LinkedIn začít hned. Dále dostanete přístup na speciální místo na webu projektu V křesle byznysu, kde najdete informace z programu. Zároveň dostanete možnost přidat se do uzavřené podpůrné skupiny na LinkedIn.

Mohu si program koupit jako dárek?

Ano, je to možné. Prosím, napište do poznámky v objednávkovém formuláři. Dárkové poukazy zasílám poštou nebo e-mailem zdarma.

Jak dlouho budu mít přístup k informacím?

Program získáváte ihned po přijetí platby. E-mailová série aktuální v době odeslání vám zůstává trvale, přístup do členské sekce a uzavřené skupiny na LinkedIn budete mít tři měsíce.

Co když se na Linkedin něco změní?

Aktualizace budou uvedeny na webu v členské sekci a ve skupině na LinkedIn.

Jak dlouho mohu být ve skupině na LinkedIn?

Koupí programu získáváte nárok být ve skupině na LinkedIn na dobu tří měsíců.

Musím být ve skupině?

Není to povinnost, je to bonus. Prostor pro sdílení dalších novinek a aktualizací.

Co když chci aktualizaci jako účastník prvního programu?

V e-mailu a ve skupině na LinkedIn bude kod, díky kterému si můžete tuto část dokoupit za výhodnou cenu. Napište si o něj na helena@vkreslebyznysu.cz.

Program je součástí projektu V křesle byznysu. V prodeji bude 3. – 25. ledna 2023.

“Chtěla jsem začít více využívat LinkedIn a i když jsem účet měla dlouho, hledala jsem, jak ho co nejsnadnějši vzkřísit a začít aktivně používat. Program Vybarvi se na LinkedIn byl přesně to, co jsem potřebovala. V pěti dnes nás Helena naučila, jak si upravit profil, vyhledávat kontakty, jak přemýšlet nad strategií a mnohé další. Vyhovovala mi stručnost kurzu, během pár dní jsem byla schopna si vytvořit profil a publikovat první příspěvky. Zároveň jsme se dověděla spoustu detailů a vychytávek. A vše bylo jasné a přehledné. Moc se mi líbil Helenin laskavý a pečující přístup a zároveň jsem ocenila její velkou profesionalitu a znalosti. Kurz doporučuji všem, kteří nechtějí tápat sami a potřebují se rychle posunout k akci. Helena je skvělý průvodce.”

Zuzana Bestová, kraniosakrální terapie

Vřele doporučuji. Díky Heleně jsem pronikla do tajů LindkedIn už letos na jaře a díky ní už více rozumím tomu, jak to tam funguje.

Lenka Blažková, LENKA BLAZA art

“Přestože jsem nebyla na LinkedIn nováček, dověděla jsem se v programu spoustu užitečných a hlavně praktických věcí. Zpězná vazba na osobní profil jako součást kurzu je báječná věc. Líbilo se mi, že kurz probíhal ve skupině na LinkedIn, mohla jsem si tedy rovnou vyzkoušet, jak fungování skupiny vypadá. Informace byly předávány přehledně a srozumitelně. Jsem moc ráda, že jsem mohla být u toho. Děkuji.

Marcela Váňová, projektová a byznys konzultantka

“Když jsem program kupovala, neměla jsem problém. Byl v tom spíš zájem a zvědavost. Linkedin sice umím, ale přála jsem si ucelený souhrn, a navíc mi je sympatická povaha Heleny. Prošla jsem si to, co jsem potřebovala, co použiji, co mi chybí, na co si mám dávat pozor. Získala jsem nové kontakty. Program byl velmi pečlivý a do detailů připravený. Přehledný. Autorka k dispozici jako mentor. Ocenila jsem přístup k bonusovým materiálům, které jsou velmi zajímavé. Doporučuji všem, koho zajímají vychytávky i ucelený návod. Kurz není nutně pro začátečníky, muže být i jako workshop, jak si od začátku do konce projít nastavení, protože většina uživatelů, které znám dělá LinkedIn intuitivně a živelně.”

Zuzana Jírů, graphic content, back office manager

“Helena je úžasná! Jestli chcete skutečně LinkedIn rozjet a nejen poslouchat informace o tom, jak byste to měli nebo mohli dělat, pak je její skvělý praktický přístup přesně pro Vás!”

Kristýna Maková, specialistka obsahového marketingu, Praha Křížem Krážem

Jsem na mateřské a už vlastně třetí rok hledám síť, která by mi nejlépe seděla. LinkeIn jsem znala už dávno, ale tehdy, před lety se mi nelíbil. Jeho podoba se významně proměnila a já tak hledala průvodce, který by mi pomohl se zorientovat. U Heleny Hájkové jsem první pomoc našla už ve skupině a když se objevila nabídka podzimního programu přímo na LI a se skupinou přímo na LI, tak nešlo odolat. Program mi maximálně vyhovoval – sedím mi Helenin přístup a styl obecně a tady to nebylo jinak.

Vše bylo srozumitelně strukturované, dobře to na sebe navazovalo, bylo to velmi dobře vysvětlené, jednoduše, srozumitelně. Kapitoly zvolené tak, aby se i začátečník zorientoval, pochopil, jak vyplnit profil, navázat spojení, jak publikovat nebo jinak profitovat z LI atd. Všechny dotazy a komentáře Helena zodpovědně prochází a odpovídá. Nešetří dobrými radami a není jí líto času kvůli vám sama hledat, aby vás dobře nasměrovala. Osobně jsem se dozvěděla zajímavé věci o algorytmu, o tom, jaké funkce jsou v nabídce a za jakých podmínek.

Podařilo se mi díky programu získat dostatek kontaktů a začít se svým newsletterem. Nejen program, ale především Helenu mohu jedině doporučit. Zodpovědná, velmi milá a trpělivá, ochotná a relevantním, užitečným obsahem.

Petra Zmeškalová, rozvoj vnímavosti, estetika pro každý den

Kdo vás programem provede?

Kdo vás programem provede?

Jmenuji se Helena Hájková,

Pomáhám podnikatelům zorientovat se v on-line prostoru a provázím je na profesní sociální síti LinkedIn. Podporuju ty, kteří hledají nové způsoby, jak se prosadit a najít klienty v linkedinovém prostředí. Propojuji zkušenosti, vzdělání a denní praxi na LinkedIn. Spolupráci se mnou oceňují především ti, kteří hledají efektivitu, jednoduchost, rychlý start, nadhled a praktické dovednosti.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku a poradenství, a zajímá mě propojení různých oborů. Hledám souvislosti a zajímají mě novinky a aktuality. Dlouhodobě se věnuji správě sociálních sítí. Jsem součástí projektu V křesle byznysu jako projektová manažerka. LinkedIn se věnuji i jako externí správkyně osobním profilů jednotlivců z řad freelancerů.

Těším se na barevný start! Helena Hájková

Propojme se na LinkedIn

Projasněte si svoji tmu na LinkedIn. Světlo a barvy jsou připraveny!

Proč růže jako motiv programu Vybarvi se na LinkedIn 2?

Protože LinkedIn potřebuje čas, stejně jako růže. Růže vykvete na jaře a pořádně zavoní na začátku léta. Pokud chcete, aby v té době kvetla i vaše prezentace na LinkedIn, je potřeba začít v zimě.

LinkedIn jako profesní sociální síť potřebuje vaši péči a čas. Ale když ji má a k tomu prostor, vláhu a slunce, nádherně kvete a voní jako růže.

 

Foto: Melk Hagelslag, Nizozemsko

Motto: Bára Dvořáková

Dárkové poukazy: Veronika Váská