Vy se ptáte, já odpovídám | FAQ členská sekce

Na začátku září jsme spustili projekt V křesle byznysu. Děkuji vám za zpětnou vazbu a připomínky. Na základě opakovaných dotazů předkládám nejčastější otázky a odpovědi.

Co všechno je projekt V křesle byznysu?

Je to místo, řekněme něco jako knihovna, kde přibývají stále nové knihy na různá témata týkající se podnikání, investování, startupů apod. Knihy píši na základě vlastní praxe a zkušeností, ale také si zvu odborníky a společně vytváříme nové kapitoly. Smyslem té pomyslné knihovny je, že do ní můžete kdykoliv vstoupit, knihy si půjčit, prolistovat, přečíst, pobavit se, poučit se, nebo jen tak mezi knihami být a vnímat jejich vůni. I to se přece v knihovnách dělá. Můžete si ke čtení a sledování přinést čaj, kávu, skleničku vína, prostě to, co máte rádi.

Kolik stojí členství?

Tak jako v knihovně platíte členství, i tady vás žádám o registrační poplatek. Můžete si zvolit počet pater knihovny, které chcete navštěvovat. Podle toho se odvíjí cena. Základní členství je 150,- Kč na měsíc a umožní vám přijít do studovny, poslouchat a dívat se. Vstup do dalšího patra je za 300,- Kč na měsíc a to znamená, že máte k dispozici základní studovnu a k tomu navíc kavárnu, kde se virtuálně potkáváme. V tomto patře mě najdete osobně a máte zvýhodněnou cenu na konzultace a další služby. Od ledna 2022 tady navíc otevíráme prostor pro sdílení zkušeností s prezentací na LinkedIn. Nejvyšší patro je za 500,- Kč na měsíc a tam se můžete skrze speciální pořady setkat s investory a žadateli o podporu.

Proč to není zadarmo?

V online prostoru je toho tolik zdarma, proč nemůže být i toto? Protože si vážím práce a času odborníků, kteří do studia přicházejí. Natáčejí zdarma a sdílí své zkušenosti, získané informace, dovednosti a know how. Děkuji jim za důvěru a spolupráci. Oceňuji také práci svých spolupracovníků, kteří se na projektu podílí organizačně a technicky. A ještě něco. V členské sekci vás nebude obtěžovat žádná reklama. Některé rozhovory vydáváme celé zdarma jako dárek k určitým příležitostem. Většinu jich najdete ale až v členské sekci.

Kde najdu přehled dosud publikovaných pořadů a rozhovorů?

Informace o tom, co vyšlo a co se chystáme vydat, najdete na stránce EPIZODY.

A co tedy vidím na YouTube?

Na YouTube je kanál V křesle byznysu, kde vystavuji anonce na pořady, tedy malé ukázky z rozhovoru s medailonem hosta. Nejedná se o rozhovory, ale jen ukázky zhruba do tří až čtyř minut. Celé rozhovory trvají 30-40 minut a najdete je v členské sekci. Přihlaste se k odběru na YouTube a neunikne vám žádná novinka.

Jak dlouhé je základní členství?

Projekt V křesle byznysu je koncipován jako otevřený prostor, kam můžete vstoupit třeba jen na měsíc. To záleží jen na vás. Nevyžaduji půlroční nebo roční platbu. Přijďte nahlédnout a uvidíte.

Takže co všechno v členské sekci dostanu?

Dobře. A kudy se tam dostanu?

Přijďte do klubu, knihovny, kavárny, studovny… říkejme tomu jakkoliv. Prostě se na vás těším.

Co kdybych chtěl/a být sám hostem pořadu?

Určitě je to možné za podmínek, které vám pošlu e-mailem. Napište na pavel@vkreslebyznysu.cz.

Máte další dotaz? Pište nebo volejte. A mějte se fajn!

Pavel Klein

pavel@vkreslebyznysu.cz