O cestě k vnitřní rovnováze, stavu duše a koučování | Veronika Petrová

“Vidím to, co ostatní nevidí,” říká Veronika Petrová, herečka, moderátorka, koučka a lektorka 5 Tibeťanů. Veronika vás odzbrojí svým optimismem a klidem. Otevřeně hovoří o své cestě k vnitřní rovnováze a koučování. Fascinuje ji podvědomí a jeho moc. Prošla si depresemi a dostala se z nich. V koučinku se zaměřuje na stav duše.

Celý rozhovor s Veronikou Petrovou najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu. Je možné si jej poslechnout/koupit i jednorázově níže.

“Vím, že můžu, ale nemusím.” Veronika Petrová

Na svém webu Šťastná mysl Veronika nabízí, že bude rozvíjet váš potenciál a povede vás za svými sny a přáními. Jak své zkušenosti získávala a kde? V knihách, pralese i budhistických chrámech.

Začínáme herectvím, což je vlastně také podnikání. Hovoříme o hranicích, hlídání vnitřní eneregie a světla, negativních myšlenkách a emocích a práci s nimi.

Veronika říká, že když máte směr, je jednodušší jít. Fascinuje ji podvědomí a jeho moc. Přiznává sklon k depresím a boj s nimi. V koučinku se zaměřuje na stav duše. Poslechněte si, jak své klienty učí meditovat, jak budují vzájemnou důvěru a jak hledají radost ze života. Zaujalo mě postavení těla při meditaci a potřeba „mít rovnou páteř.“

Co znamená být v přítomnosti a jak se Veronice zamlouvá píseň Když nemůžeš, přidej víc. Jak s hereckou profesí přemýšlí o své budoucnosti a jak si zajišťuje práci a živobytí?

Dostali jsme se dokonce i do dětství, k výchově, falešným identitám a cestám sami k sobě. Diskutujeme o rolích v životě, o tom, jak se lidé prezentují na sociálních sítích jako supermani.

Veronika s úsměvem říká, že je úplně normální nenormální člověk. Zvu vás k poslechu rozhovoru s ní.

Pavel Klein

Veronika Petrová: www.stastnamysl.cz

Veronika Petrová je herečka, moderátorka, koučka a lektorka 5 Tibeťanů. Odpovědi na otázky o smyslu života hledala v knihách, buddhistických chrámech, v pralese, na různých místech světa a taky u nás v Česku. Pak konečně zjistila, že vše měla celou dobu uvnitř. 

Veronika prozrazuje, že miluje život, vzdělávání, pomoc lidem, přírodě, zvířatům a cestování. Ráda poznává nové kultury a lidi, ráda pozoruje hvězdy, úplňky nebo západ slunce. Na svém webu píše: „Miluji ten pocit, když jsem totálně propojena sama se sebou a vím, že nic nemusím a jen JSEM.“

Veroniku znají diváci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ke své práci používá neurovědu, ale zároveň svoji velmi silnou intuici, duchovní poznání a vyzná se v bylinkách.

Její projekt nese název Šťastná mysl a pomáhá rozvíjet lidský potenciál. Povede vás za cíli, sny a přáními či k vyřešení problémů, produktivitě, efektivitě, nebo může pomoci například s prokrastinací. To vše, protože používá ke své práci Results coaching systém, který je založen na dohodnutých výsledcích. 

+ 420 602 355 214, info@stastnamysl.cz, www.stastnamysl.cz

*****

KONZULTACE:

Pokud už řešíte nějaký problém, neváhejte mě kontaktovat, napište si online nebo offline setkání: https://www.vkreslebyznysu.cz/konzultace-s-pavlem/

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – videocastů a rozhovorů: https://www.vkreslebyznysu.cz/epizody/

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pavel-klein/

Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku https://www.facebook.com/vkreslebyznysu

Instagram https://www.instagram.com/v_kreslebyznysu/

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání: https://www.vkreslebyznysu.cz/v-kresle-byznysu/