O cestě k vnitřní rovnováze, stavu duše a koučování | Veronika Petrová

“Vidím to, co ostatní nevidí,” říká Veronika Petrová, herečka, moderátorka, koučka a lektorka 5 Tibeťanů. Veronika vás odzbrojí svým optimismem a klidem. Otevřeně hovoří o své cestě k vnitřní rovnováze a koučování. Fascinuje ji podvědomí a jeho moc. Prošla si depresemi a dostala se z nich. V koučinku se zaměřuje na stav duše.

Celý rozhovor najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a poslechnout si i další naše rozhovory. Ukázku epizody nabízíme i přímo tady:

“Vím, že můžu, ale nemusím.” Veronika Petrová

Na svém webu Šťastná mysl Veronika nabízí, že bude rozvíjet váš potenciál a povede vás za svými sny a přáními. Jak své zkušenosti získávala a kde? V knihách, pralese i budhistických chrámech.

Začínáme herectvím, což je vlastně také podnikání. Hovoříme o hranicích, hlídání vnitřní eneregie a světla, negativních myšlenkách a emocích a práci s nimi.

Veronika říká, že když máte směr, je jednodušší jít. Fascinuje ji podvědomí a jeho moc. Přiznává sklon k depresím a boj s nimi. V koučinku se zaměřuje na stav duše. Poslechněte si, jak své klienty učí meditovat, jak budují vzájemnou důvěru a jak hledají radost ze života. Zaujalo mě postavení těla při meditaci a potřeba „mít rovnou páteř.“

Co znamená být v přítomnosti a jak se Veronice zamlouvá píseň Když nemůžeš, přidej víc. Jak s hereckou profesí přemýšlí o své budoucnosti a jak si zajišťuje práci a živobytí?

Dostali jsme se dokonce i do dětství, k výchově, falešným identitám a cestám sami k sobě. Diskutujeme o rolích v životě, o tom, jak se lidé prezentují na sociálních sítích jako supermani.

Veronika s úsměvem říká, že je úplně normální nenormální člověk. Zvu vás k poslechu rozhovoru s ní.

Pavel Klein

Poslechněte si naše další rozhovory, podcasty a záznamy on-line setkání:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.