Videocast 17: Neodkladná resuscitace v podnikání

Slovo resuscitace známe z nemocničního prostředí. Je to metoda, jejímž cílem je oddálení klinické smrti a zamezení nevratného poškození životně důležitých orgánů. Já toto slovo používám i v podnikatelském prostředí. Už se mi stalo, že majitel nebo manažer firmy „odpadl“, tedy vyhořel nebo zhroutil se. Pokud se někdo dostane do psychické nepohody, je potřeba mu poskytnout okamžitou první pomoc. Přiběhnu s pomyslným defibrilátorem, zahájím psychickou resuscitaci a iniciuji další proces. Proč to dělat? Hovořím o dvou případech. V jednom o tom, kdy je dobré manažera podpořit a ve druhém taky o tom, kdy nastávají situace a člověk nemůže jít pracovně dál. Poslechněte si ve videocastu.

Podívejte se na ukázku:

Všechny podcasty jsou součástí členské sekce V křesle byznysu. Je možné si je poslechnout také po zakoupení jednorázového poslechového balíčku, kdy vám odemykáme všechny naše pořady na dobu jednoho měsíce.

Pavel Klein je byznys mentor, lektor a krizový manažer.

Jste na rozcestí v podnikání? Chcete zefektivnit vaše podnikání? Potřebujete najít další směr na podnikatelské cestě? Nechcete už přešlapovat na místě a bloudit slepými uličkami? Pavel Klein nabízí individuální byznys mentoring a vy můžete nasměrovat své podnikání k dalším úspěchům.