Jedinečný osobní vánoční dárek

vánoční balíček

ze slovácka

Spojte příjemné s užitečným,

poznejte Slovácko všemi smysly

a po Vánocích nastartujte LinkedIn.

Prodej byl ukončen. Děkuji všem za překrásnou zpětnou vazbu, reakce a objednávky. Pokud máte zájem o bližší informace ohledně novoročního restartu, ráda pošlu. Helena Hájková

🌟 Poznáváte rádi Slovácko a produkty místních regionálních výrobců?

🌟 Máte rádi pod stromečkem něco netradičního, praktického a zároveň hezkého?

🌟 Chcete si teď řádně odpočinout, ale po Vánocích plánujete rozjet se na LinkedIn?

Můj jedinečný osobní dárek je přesně pro vás, pokud:

🎁 máte chuť a odvahu poznat Slovácko všemi smysly, ochutnat, přivonět, obdivovat, dotknout se a slyšet,

🎁 chcete spojit příjemné s užitečným, protože do Vánoc se budete těšit a po Vánocích pracovat na své prezentaci na LinkedIn,

🎁 nebaví vás začínat stále znova a chcete se jednou pro vždy naučit, jak LinkedIn využít pro své podnikání na maximum. 

Napište Ježíškovi o exkluzivní vánoční dárek,

do kterého jsem pro vás osobně vybrala

lahodné a krásné produkty místních výrobců,

které osobně znám a podporuji.

Součástí dárku je novoroční restart na LinkedIn

a individuální konzultace se mnou.

Prodej byl ukončen. Děkuji všem za překrásnou zpětnou vazbu, reakce a objednávky. Pokud máte zájem o bližší informace ohledně novoročního restartu, ráda pošlu. Helena Hájková

V exkluzivním vánočním balíčku ze Slovácka najdete:

Obdivujte ornamenty

Obdivujte ornamenty

FolklorStyl s.r.o.

FolklorStyl, móda v tónech folkloru, je značka pro kvalitní výrobky navržené, ušité a vyšité na Moravě. Verča a Magda, které za firmou stojí, jsou mé kamarádky. Byly první volbou, když jsem pro vás chtěla nějaký dárek. Na archu od FolklorStylu najdete ornamenty poskládané do stromků nebo hvězd. Jedná se o nápadité kruhové samolepky na dárky.

Okoštujte čokoládu

Okoštujte čokoládu

HERUFEK s.r.o.

Jaké by to byly Vánoce bez čokolády. Po rodinné čokoládovně HERUFEK v Čejči jsou pomrkávala už několik let. Nejprve mě zaujaly jejich pralinky, postupně jsem se zamilovala do jejich čokolád. Obdivuji jejich pestré a netradiční obaly. Do vánočního balíčku jsem vybrala čokoládu s příchutí kávy, protože káva a čokoláda je jedinečná kombinace pro zimní pohodu.

Naučte se lúskat jádra

Naučte se lúskat jádra

Dýňová jádra Herůfkovi s.r.o.

Já mám Vánoce spojené s pohádkami a “láskáním jáder.” Dýňová jádra se dají lúskat, tedy zbavovat šupky, pomocí zubů nebo prstů. Chce to trochu cviku, ale jde to. Získáte zásobu zinku a potrénujete trpělivost. Do vánočního balíčku přibalím jádra loupaná, ale i balení jader se slupkou, ať můžete zkoušet za dlouhých zimních večerů.

Dejte si vitamíny

Dejte si vitamíny

Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín

Křížaly, které najdete ve vánočním balíčku, sbírali, krájeli, sušili a balili klienti sociální rehabilitace, která funguje v rámci Centra pro rodinu v Hodoníně. Podporuji Vlaštovku, denní rehabilitační stacionář pro klienty s těžkým a středně těžkým kombinovaným mentálním a fyzickým postižením a s autismem.

Přivoňte si k bylinkám

Přivoňte si k bylinkám

SONNENTOR s.r.o.

Pocházím z Čejkovic, takže zařadit do vánočního balíčku čaj ze Sonnentoru byla jasná volba. Když jsem u rodičů a podívám se z okna, vidím budovy firmy, které doslova provoněla Čejkovice. Sonnentor vyrábí čaje, koření a další dobroty z bylinek v nejvyšší biokvalitě přátelsky k přírodě.

Dotkněte se Slovácka

Dotkněte se Slovácka

BB Malované tradice

Jak vám zprostředkovat Slovácko dotekem? Vzpomněla jsem si na překrásné ozdoby, které vyrábí Bára a Janek Bartošíkovi z Dolních Dunajovic. Manželé malují, pískují nebo vyřezávají ornamenty z Podluží a Kyjovska na sklo, dřevo i textil. Mají tři děti a Báru jako maminku-podnikatelku podporuji.

Poslechněte si slovácké koledy

Poslechněte si slovácké koledy

Osobní vánoční playlist

Už jste někdy slyšeli pravou slováckou koledu? Měla jsem štěstí, že v naší rodině se hodně zpívalo. Můj dědeček a tatínek nás učili slovácké koledy, které jsem až do dospělosti nikde neslyšela. Až budou Vánoce a vy si rozbalíte tento dárek, najdete v něm odkaz, kde budete mít můj vánoční playlist ze Slovácka.

Nastartujte na LinkedIn

Nastartujte na LinkedIn

LinkedIn z nuly na sto

Až si rozbalíte vánoční balíček, potěšíte se lahodnými a krásnými produkty ze Slovácka, odpočinete si a načerpáte sílu, můžete se vrhnout na LinkedIn. Součástí balíčku bude 30denní program novoročního restartu na LinkedIn a následná individuální konzultace. Program bude zpřístupněn 3. ledna 2024.

Nemějte žádnou starost

Nemějte žádnou starost

Helena Hájková

Součástí balíčku budou: uvedené produkty ze Slovácka, dárkový poukaz na 30denní program novoročního restartu a individuální konzultaci, osobní vánoční přání a odkaz na vánoční playlist. Balíček dostanete zabalen tak, abyste ho jen vyndali z obálky a dali pod stromeček. Poštovné a balné je v ceně.

Vánoční balíček ze Slovácka je jediný dárek, 

který vás potěší hned třikrát.

Před Vánocemi se na něj budete těšit,

o Vánocích si jej budete vychutnávat,

po Vánocích vám pomůže nastartovat.

Prodej vánočního balíčku byl ukončen.

Máte-li zájem o bližší informace ohledně novoročního restartu na LinkedIn, ráda pošlu. Helena Hájková

Novoroční restart na LinkedIn

Představte si, že vás po Vánocích někdo vezme za ruku a provede v klidu a pohodě restartem na LinkedIn. Než se ostatní proberou po silvestrovských oslavách, budete tři kroky napřed.

30denní novoroční restart

je jednoduchý e-mailový program s mojí osobní podporou v uzavřené skupině.

🌟 Chcete zlepšit svoji prezentaci na LinkedIn?

🌟 Potřebujete tipy a triky, které vám pomohou vyniknout v davu?

🌟 Chcete se naučit, jak efektivně využívat LinkedIn pro růst svého podnikání?

Co získáte?

Denní tipy a triky pro LinkedIn: Každý den vám přinesu konkrétní tip nebo trik, jak vylepšit váš LinkedIn profil a efektivněji komunikovat s vaším publikem.

Osvojte si nejnovější postupy: Budete se učit nejnovější postupy v oblasti osobní prezentace a navazování kontaktů na LinkedIn, abyste byli stále krok před ostatními.

Získejte podporu: Máte možnost být součástí užavřené skupiny, restartovat s dalšími podnikatelkami a doptat se na to, co vás zajímá k jednotlivým krokům.

Zvyšte svou viditelnost: Naučte se, jak zvýšit svou viditelnost na LinkedIn a přitáhnout pozornost.

“Vaše práce má tak nádhernou energii, pro mě je jako lampa pro nočního motýlka 🙂 Já jen jdu ve všem nějak pomaleji. Ale máte vše moc krásně zpracované, komunikované, bez jakéhokoliv tlaku, síly. Prostě neodolatelná, jasná a lákavá pozvání připojit se. Je moc krásné být i ve Vaš prodejní energii, vnímat komunikaci. Je v tom takové moudrost a ukotvenost. Moc to obdivuji. Děláte úžasnou práci ♥” Klára

Jak to funguje?

Koupíte si vánoční balíček ze Slovácka, jehož součástí je novoroční restart.

Dostanete odkaz na skupinu, co které se přihlásíte.

Od 3. ledna dostanete každý den jeden tip nebo trik pro LinkedIn.

Úkoly vám zaberou pár minut.

Zlepšíte svoji viditelnost na Linkedin a připravíte svoji prezentaci pro další úspěšný rok.

 

Váš úspěch na LinkedIn je na dosah!

Pošlete Ježíškovi dopis s odkazem na objednávku:

Milý Ježíšku,

víš, že jsem celý rok byla hodná. 😉

Vánoční balíček bych si moc přála. Chci se nechat hýčkat Slováckem, poznat tento kraj všemi smysly. Dám si na ledničku dárkový poukaz a budu se těšit, že na LinkedIn na začátku nového roku nebudu sama. Hned po Vánocích budu připravená znovu nastartovat.

Vím, že s průvodkyní budu klidnější a jistější. Nebudu na LinkedIn bloudit, ale budu sebevědomou podnikatelkou, která bude umět síť maximálně využít pro své podnikání. Budu víc vidět a vyhlížet nové spolupráce a klienty. A navíc, díky novoročnímu restartu budu o pár kroků před konkurencí.

Helena je zkušená lektorka, sítí LinkedIn úspěšně provedla už desítky podnikatelek na volné noze. Vede aktivní skupiny na Facebooku a LinkedIn. Učí se od nejlepších a sleduje novinky. Důvěruji jí.

Děkuji Ti, Ježíšku.

Kdo vám vánoční balíček nabízí?

Mé jméno je Helena Hájková, podporuji podnikatelky na volné noze v on-line prostoru a specializuji se na LinkedIn.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku a zajímá mě propojení různých oborů. Dlouhodobě se věnuji správě sociálních sítí – více než osm let Facebooku, poslední dva roky síti LinkedIn. Jsem absolventkou Linked Akademie.

LinkedIn jako profesní síť mě uchvátila. Ráda se v tom prostoru pohybuju, pozoruju, čtu, studuju, vnímám, diskutuju. Vysvětlím vám LinkedIn na základě denní praxe. Stručně, jednoduše, efektivně.

LinkedIn mě zachránil, když jsem v době covidu přišla o veškerou práci. Prošla jsem si prezentaci řádně od začátku a zažila úspěch, když začali přicházet noví klienti. Tato pozitivní zkušenost mě velmi ovlivnila a ráda předávám své zkušenosti dál.

Narodila jsem se na Slovácku, miluju Slovácko a žiju tady.

Pocházím z Čejkovic u Hodonína, od dětství jsme se sestrami chodily v kroji, zpívaly a tancovaly ve folklorním souboru. Láska ke Slovácku mě přivedla na 15 let do rádia, kde jsem založila a vedla folklorní redakci. Dříve jsem moderovala různé koncerty a festivaly, dnes už výjimečně. Ale Mezinárodní folklorní festival ve Strážnici nebo Slovácký rok v Kyjově si nenechám ujít.

Helena Hájková

Mým přáním je přinést vám kousek Slovácka pod stromeček.

Mým cílem je navíc to, abyste se na LinkedIn cítily dobře, rozuměly jejímu fungování

a nebály se do sítě sebevědomě zapojit.

Vánoční balíček je vhodný pro podnikatelky na volné noze. Kde se najdete?

Začátečnice

Jste na začátku a nemáte profil? Nevadí, napište si o základní nastavení a začněte.

Věčná začátečnice

Profil máte, ale tím to končí? Pro vás bude ideální 30denní novoroční restart pro váš LinkedIn.

Neaktivní uživatelka

Pořád nevíte, jak nakopnout svoji aktivitu na LinkedIn? Bude se vám hodit program i konzultace.

Aktivní uživatelka

Na LinkedIn jste aktivní, navazujete kontakty, píšete? Gratuluji! Spolu ale můžeme jít ještě dál.

Petra Zmeškalová, rozvoj vnímavosti, estetika pro každý den

A víte, co je nejlepší?

Nejlepší je, že si klidně můžete dopřát klidné Vánoce

a po nich se na LinkedIn spolu podíváme.

LinkedIn vám vnese do podnikání nový vítr, aniž byste pocítily zátěž.

Na LinkedIn v roce 2024 zazáříte a sebevědomě budete prezentovat sebe i své podnikání.

Prodej balíčku byl ukončen. Pokud máte zájem o informace o novoročním restartu na LinkedIn, ráda pošlu. Helena Hájková

Proč se vydat na společnou cestu se mnou?

🔴  Ukážu vám LinkedIn z nadhledu tak, jak jsem ho potřebovala uvidět a pochopit pro mé fungování podnikatelky na volné noze. Do svých programů vkládám vlastní postřehy a zkušenosti.

🟡  Nepředávám teorii, ale ukazuju praktiky a techniky správy LinkedIn tak, jak je zkouším. Hledám nejefektivnější cesty, testuju a pozoruju, co komu funguje. Na LinkedIn denně pracuju.

🟢 S LinkedInem jsem pomohla už desítkám žen v rámci konzultací.

🔴 Vedu facebookovou skupinu o LinkedIn, kde je více než 1 000 členů, udržuji si kontakt se začátečníky, kteří teprve hledají cestu na LinkedIn.

🟡 Mým programem o LinkedIn prošly už více než dvě stovky podnikatelek.

🟢 Sleduju trendy, učím se od nejlepších, zajímám se o to, co funguje mým klientkám, testuju.

Těšíte se, až si svůj vánoční balíček otevřete?

Nejčastější otázky a odpovědi:

Jaká je cena programu?

Cena je 3 000 Kč: balíček produktů + novoroční restart + individuální konzultace

nebo je cena 1800 Kč: balíček produktů + novoroční restart.

Ceny jsou konečné, nejsem plátce DPH.

Jak mohu balíček objednat?

On-line přes objednávkový formulář. Platbu je možné provést bankovním převodem. Na každé objednávce je navíc QR kód pro rychlou platbu.

Kdy balíček dostanu?

Prodej vánočních balíčků potrvá do 10. prosince. Pak obratem zabalím čerstvé suroviny a pošlu prostřednictvím PPL.

Nemůže se balíček poškodit?

Balíček bude v dárkovém balení, ale budu ho posílat v bublinkách, aby se mu nic nestalo. Obsahem nebude nic, co by se mohlo rozbít.

Je balíček vhodný pro začátečnice?

Ano, můžete si napsat o video o založení profilu na LinkedIn.

Je pro mě balíček vhodný, když zatím nevím, jestli chci LinkedIn používat?

Ano, principy, které zprostředkovávám, můžete použít kdykoliv později. Navíc si můžete vyzkoušet LinkedIn uvnitř a rozhodnout se svobodně.

Co mám dělat, když chci balíček věnovat?

V objednávkovém formuláři vyplníte adresu, na kterou má balíček přijít a jméno příjemce. Na všem důležitém se domluvíme e-mailem.

Kdy se bude balíček odesílat?

Balíčky budou odeslány po 11. prosinci s čerstvými produkty.

Co když se potřebuju ještě na něco zeptat?

Napište mi na helena@vkreslebyznysu.cz.

Jedinečný osobní vánoční dárek

vánoční balíček

ze slovácka

Spojte příjemné s užitečným,

poznejte Slovácko všemi smysly

a po Vánocích nastartujte LinkedIn.

Ornament pro mě osobně vytvořila malířka Lenka Jurečková.

Těším se, až pro vás vytvořím osobní vánoční dárek. Helena Hájková

Podporuji Vlaštovku:

Stacionář Vlaštovka je sociální služba Centra pro rodinu a sociální péči Hodonín, z. s. Jedná se o denní rehabilitační stacionář pro klienty s těžkým a středně těžkým kombinovaným mentálním a fyzickým postižením a s autismem. Aktuální okamžitá kapacita stacionáře je 13 klientů, přičemž do stacionáře dochází celkem 17 klientů ve věku od narození do 26 let.

Současné prostory Stacionáře Vlaštovka jsou však v katastrofálním a nerekonstruovatelném stavu. Provoz probíhá v budově na Anenské 6, která původně sloužila jako jesle hodonínské elektrárny, následně v ní Jihomoravský kraj provozoval denní stacionář pro děti do 7 let a od roku 2006 v ní sídlí náš Stacionář Vlaštovka.

Koupí budovy na Brněnské 16 v roce 2021 jsme zajistili pro klienty Stacionáře Vlaštovka nové prostory, které je nutno rekonstruovat, aby odpovídaly jejich potřebám a aby se rozšířila kapacita zařízení. Po rekonstrukci budeme moci zvýšit denní kapacitu zařízení na 30 klientů a službu poskytovat klientům od narození až do 35 let (místo stávajících 26 let).

Součástí projektu stavby nového Stacionáře Vlaštovka je také komunitní zahrada, která bude mimo provozní dobu stacionáře sloužit místním obyvatelům. V plánu jsou také společné akce, které pomohou bořit některé předsudky spojené s handicapovanými klienty a propojí obě komunity.

Centrum pro rodinu, Hodonín

Opravu nového objektu budovy můžete podpořit ZDE!