Jak podniká žena s vlastním názorem a úklidová kouzelnice? | Monika Melicharová

Monika Melicharová o sobě píše, že je žena s vlastním názorem a úklidová kouzelnice.  Od svých 21 let vede úklidovou firmu ČISTĚ CZ. Je zakladatelkou unikátního projektu vědomého podnikání 4GROW a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Na1lodi.

Celý rozhovor s Monikou Melicharovou najdete v členské sekci V křesle byznysu, ale můžete si jej objednat za 100,- Kč také tady:

Chci si koupit rozhovor s Monikou

Anonci na pořad si poslechněte kliknutím na obrázek:

“Ty jsi srdce firmy. Když nebušíš, tak firma nebude fungovat.” Monika Melicharová

Na začátku podnikání Moniky bylo nečekané osobní přání – mít možnost v práci kouřit. To je Monika. Její energie, optimismus a nadšení se prolíná celým rozhovorem. Prozradí vám, co dalšího ji přivedlo k byznysu.

Co způsobilo její podnikatelský pád a jak se s ním srovnala. Přiznává i osobní důvod úpadku, ale hned dodává, jaké si vzala ponaučení. Tématem rozhovoru je srdce firmy, tým a jak jej umět postavit. Monika představuje svůj projekt 4GROW i činnost nadačního fondu Na1lodi.

Velkým tématem Moniky je corporate social responsibility, tedy společenská odpovědnost firem, a vědomé podnikání. Diskutujeme o tom, jak moc je možné být v podnikání otevřený. Jak se poprat s odvahou, ale i závistí.

„Člověk má dělat to, co mu dává smysl bez ohledu na to, jak moc je to odvážné,“ uzavírá Monika rozhovor. Ke sledování zve Pavel Klein

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.