Jak podniká žena s vlastním názorem a úklidová kouzelnice? | Monika Melicharová

Monika Melicharová o sobě píše, že je žena s vlastním názorem a úklidová kouzelnice.  Od svých 21 let vede úklidovou firmu ČISTĚ CZ. Je zakladatelkou unikátního projektu vědomého podnikání 4GROW a předsedkyní správní rady Nadačního fondu Na1lodi.

Celý rozhovor najdetečlenské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a poslechnout si i další naše rozhovory. Ukázku epizody nabízíme i přímo tady:

“Ty jsi srdce firmy. Když nebušíš, tak firma nebude fungovat.” Monika Melicharová

Na začátku podnikání Moniky bylo nečekané osobní přání – mít možnost v práci kouřit. To je Monika. Její energie, optimismus a nadšení se prolíná celým rozhovorem. Prozradí vám, co dalšího ji přivedlo k byznysu.

Co způsobilo její podnikatelský pád a jak se s ním srovnala. Přiznává i osobní důvod úpadku, ale hned dodává, jaké si vzala ponaučení. Tématem rozhovoru je srdce firmy, tým a jak jej umět postavit. Monika představuje svůj projekt 4GROW i činnost nadačního fondu Na1lodi.

Velkým tématem Moniky je corporate social responsibility, tedy společenská odpovědnost firem, a vědomé podnikání. Diskutujeme o tom, jak moc je možné být v podnikání otevřený. Jak se poprat s odvahou, ale i závistí.

„Člověk má dělat to, co mu dává smysl bez ohledu na to, jak moc je to odvážné,“ uzavírá Monika rozhovor. Ke sledování zve Pavel Klein

Poslechněte si naše další rozhovory, podcasty a záznamy on-line setkání:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč