Těžkosti podnikatele a fáze podnikání | Pavel Klein

Těžkosti podnikatele: inspirující video, které zlomilo všechny rekordy sledovanosti YouTube kanálu projektu V křesle byznysu | Pavel Klein!

Video s názvem ‘Těžkosti podnikatele a fáze podnikání‘ je dlouhodobě absolutním hitem a získalo nejvíce sledujících ze všech mých videí v oblasti podnikání.

Podcast jsem natáčel téměř před třemi lety s Petrem Schwankem a zaměřuje se na skutečné výzvy, kterým podnikatelé čelí ve světě podnikání. Těmi výzvami jsou různé fáze podnikání a starosti i radosti s nimi spojené. Každý, kdo podniká, se v tomto videu najde, protože fáze podnikání se opakují.

Jsem si jistý, že toto video vás zasáhne stejně silně, jako 2548 diváků před vámi. Video bylo součástí uceleného cyklu, který najdete na YouTube kanále na playlistu “Na pozvání v podcastech.”
Pavel Klein

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč