Technické nastavení online podnikání | Andrea Honzová

„Nic nefunguje samo, když se tomu člověk nevěnuje,“ říká Andrea Honzová, technická online specialistka a konzultantka. Věnuje se technickým nastavením v rámci online podnikání. A to v celé řadě oblastí, jimiž jsou weby, členské sekce, e-mailing, reklamy pro sociální sítě i nastavení procesů při přechodu firem do online prostředí.

Andrea vidí přínos své práce pro klienty v úspoře času, peněz, stresu s technikáliemi, novém prostoru pro byznys i úlevu od “zaručených” návodů v rámci online prostoru.

O čem jsme si s Andreou povídali?

✅ Jak pracuje s člověkem, který si myslí, že všechno zvládne sám.

✅ Proč muži nečtou manuály.

✅ Co je potřeba udělat jako první, když na konci procestu má být faktura k proplacení.

✅ Probrali jsme právní rámec e-mailingu i platební brány.

✅ Zastavili jsme se u procesování přání klientů, automatizace, recyklace obsahu i analytiky.

✅ O online prostoru, kde to, co platilo včera, nemusí platit dnes.

Ke sledování zve Pavel Klein

Andrea Honzová píše: “Neztrácejte čas s tím, co stejně nemůžete vyřešit.”

Andrea Honzová je technická online specialistka a konzultantka. Věnuje se technickým nastavením v rámci online podnikání. A to v celé řadě oblastí, jimiž jsou weby, členské sekce, e-mailing, reklamy pro sociální sítě i nastavení procesů při přechodu firem do online prostředí. Všechny tyto oblasti navíc propojuje a možné kroky automatizuje. Ať už jde o návrhy řešení, konzultace problémů či vlastní nastavení, její klienti oceňují komplexní přístup. Více najdete na andeahonzova.cz.

Jaký je přínos její práce pro klienty? Úspora času, peněz, stresu s technikáliemi, nový prostor pro byznys i úleva od „zaručených“ návodů v rámci online prostoru.

Od roku 2017 prošla Andrea profesně celou řadou projektů, firem, online kurzů a startupů, které ji přinesly rozmanité zkušeností z mnoha oblastí.

Svůj volný čas věnuje rodině, tvorbě rodokmenu, tréninku řeči, sportovní střelbě, čtení knih a zahradě.

https://andreahonzova.cz/

Jak můžete natočit rozhovor u nás? Jednoduše: