Strategie na LinkedIn

„A co potom?“

Můj syn měl před časem období, kdy se stále ptal, co bude “potom”. Ze začátku jsem ho odháněla, ale pak jsem si uvědomila, že to není snaha mě provokovat, ale prostě obyčejná dětská touha vědět, co bude dál. Dnes si myslím, že třeba bude v budoucnu dobrý stratég, protože bude promýšlet kroky dopředu.

🎢

No, a to byl tak trochu oslí můstek k tématu tohoto týdne:

STRATEGIE, dlouhodobý plán činností zaměřený na dosažení nějakého cíle (oficiální definice). Jak to souvisí s LinkedIn? Moc!

👇

Vy máte na LinkedIn dvě možnosti:

  • Být v prostoru LinkedIn jen tak, sledovat, číst si, inspirovat se, komentovat, propojovat se a využívat LinkedIn jako sociální síť jako takovou.
  • Nebo můžete LinkedIn využít jako síť, kde budete navazovat strategické kontakty, která vám bude vytvářet zajímavá pracovní spojení, produkovat poptávky a klienty.
🤔

Proč jsem téma strategie nezařadila na začátku? Protože tady ve skupině je spousta nováčků a těch, kteří hledají na LinkedIn cestu. Když už jsme si řekli základní nastavení a LinkedIn není jen abstraktní pojem, mohou informace o strategii ke stávajícímu krásně zapadnout. Co myslíte?

Týden plný sdílení přeje Helena Hájková

TexText vznikl pro facebookovou skupinu LinkedIn z nuly na sto.

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.