Slavíme rok podprojektu LinkedIn z nuly na sto

Projekt V křesle byznysu má ambici být oporou podnikatelům formou konzultací, podcastů a rozhovorů. Velká část podnikatelů se neobejde bez prezentace na LinkedIn. V lednu 2021 zahájila činnost facebooková skupina LinkedIn z nuly na sto, kde jsme chtěli sdílet naše zkušenosti z fungování na LInkedIn.

Skupina byla a je určena začátečníkům a mírně pokročilým uživatelům, kteří se ale ve větší míře zatím pohybují na Facebooku a LinkedIn mají jen jako druhou síť. Vstup do skupiny je zdarma. Skupina ale není veřejná, abychom vytvořili bezpečný prostor pro ty, kteří chtějí sdílet své radosti i starosti z fungování na LinkedIn.

Tématem příspěvků ve skupině je základy na LinkedIn, základy strategie, vyplnění osobního profilu, navazování kontaktů a obsahu. Příspěvky jsou formou poznámek, nejedná se o ucelený pohled na fungování LinkedIn. Skupina je prostorem pro inspiraci a sdílení.

Skupinu a projekt vede Helena Hájková, původním povoláním sociální pedagožka s praxí editorky, projektové manažerky a virtuální asistentky. Správě sociálních sítí a delegování na LinkedIn se věnuje dlouhodobě.

Další informace o aktivitách projektu najdete na stránce LinkedIn.

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.