Nejen o tom, že střelba není žádná sranda | Marie Krátká

„Na cestě od zážitku ze střelby po zbrojní průkaz si lidé uvědomí, že to není sranda,“

říká Maruška Krátká ze Shorty Tactical.

Celý rozhovor najdetečlenské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a poslechnout si i další naše rozhovory. Ukázku epizody nabízíme i přímo tady:

Společně jsme přemýšleli nad paralelami mezi střelbou a podnikáním. Dozvíte se také, jak se Maruška dostala ke zbraním, jak ji ovlivnila střelecká průprava doma, zaměstnání v armádě. Kdy a jak začala podnikat s manželem Vaškem. Povídáme si o tom, kdy je zbraň bezpečná.

Mluvili jsme o zážitkové i sportovní střelbě, jak pracovat s lidmi na střelnici, co je důležité při práci s klientem na střelnici. Co je hlavní při rozhodování na střelnici, jak rychle reaguje mozek při rozhodnutí vystřelit.

Zaměřili jsme se i na byznys, jak zvládá práci a rodinu. Neopomněli jsme ani její současnou práci v Newton Univerzity a probrali jsme prostřední LinkedIN.

Nakonec skončíme u témat jako jsou důvěra klienta a komunikace s ním.

Marie Krátká se na soukromé vysoké škole aplikovaného businessu NEWTON University spolupodílí na tvorbě brandu na sítích. Buduje síť ambasadorů, má na starosti tvorbu obsahu. Je moderátorkou pořadů NEWTON TV.

Maruška pracuje na střelnici školy Shorty Tactical, kde nabízí zážitkovou střelbu z opravdových zbraní. Maruška vás připraví na odbornou zkoušku pro získání zbrojního průkazu. Poslechněte si, jak se z koníčku stane podnikání, jak se dají zkušenosti se střelbou předat dál, nebo proč je při střelbě důležitá pohoda a klid.

K poslechu zve Pavel Klein

Poslechněte si naše další rozhovory, podcasty a záznamy on-line setkání:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.