Nejen o tom, že střelba není žádná sranda | Marie Krátká

„Na cestě od zážitku ze střelby po zbrojní průkaz si lidé uvědomí, že to není sranda,“

říká Maruška Krátká ze Shorty Tactical.

Společně jsme přemýšleli nad paralelami mezi střelbou a podnikáním. Dozvíte se také, jak se Maruška dostala ke zbraním, jak ji ovlivnila střelecká průprava doma, zaměstnání v armádě. Kdy a jak začala podnikat s manželem Vaškem. Povídáme si o tom, kdy je zbraň bezpečná.

Mluvili jsme o zážitkové i sportovní střelbě, jak pracovat s lidmi na střelnici, co je důležité při práci s klientem na střelnici. Co je hlavní při rozhodování na střelnici, jak rychle reaguje mozek při rozhodnutí vystřelit.

Zaměřili jsme se i na byznys, jak zvládá práci a rodinu. Neopomněli jsme ani její současnou práci v Newton Univerzity a probrali jsme prostřední LinkedIN.

Nakonec skončíme u témat jako jsou důvěra klienta a komunikace s ním.

Marie Krátká se na soukromé vysoké škole aplikovaného businessu NEWTON University spolupodílí na tvorbě brandu na sítích. Buduje síť ambasadorů, má na starosti tvorbu obsahu. Je moderátorkou pořadů NEWTON TV.

Maruška pracuje na střelnici školy Shorty Tactical, kde nabízí zážitkovou střelbu z opravdových zbraní. Maruška vás připraví na odbornou zkoušku pro získání zbrojního průkazu. Poslechněte si, jak se z koníčku stane podnikání, jak se dají zkušenosti se střelbou předat dál, nebo proč je při střelbě důležitá pohoda a klid.

K poslechu zve Pavel Klein

Poslechněte si naše další rozhovory, podcasty a záznamy on-line setkání: