O zvučení, nahrávání a streamování | Jaromír Rajchman

Tonstudio Jaromíra Rajchmana poskytuje streamovací služby pro konference, prezentace i koncerty. Zajištuje návrh a instalace techniky, ale i  profesionální nahrávání. Zahrnuje hudební vydavatelství i videostudio. Na klíč dodává ozvučení, osvětlení, projekce, střechy, podia pro festivaly a další kulturní akce.

Celý rozhovor s Jaromírem Rajchmanem najdete v členské sekci V křesle byznysu, ale můžete si jej objednat za 100,- Kč také tady:

Chci si koupit rozhovor s Jaromírem

Anonci na pořad si poslechněte kliknutím na obrázek:

Poslechněte si, jak se myšlenka a chuť promění v hmatatelnou, skvěle fungující firmu. Projděte s Jaromírem jeho podnikatelskou cestu, kde byly úspěchy, ale i pády. Nechejte se vtáhnout do budování velkého profesionálního studia.

K poslechu zve Pavel Klein

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč