O zvučení, nahrávání a streamování | Jaromír Rajchman

Tonstudio Jaromíra Rajchmana poskytuje streamovací služby pro konference, prezentace i koncerty. Zajištuje návrh a instalace techniky, ale i  profesionální nahrávání. Zahrnuje hudební vydavatelství i videostudio. Na klíč dodává ozvučení, osvětlení, projekce, střechy, podia pro festivaly a další kulturní akce.

Celý rozhovor s Jaromírem Rajchmanem najdete v členské sekci V křesle byznysu, ale můžete si jej objednat za 100,- Kč také tady:

Chci si koupit rozhovor s Jaromírem

Anonci na pořad si poslechněte kliknutím na obrázek:

Poslechněte si, jak se myšlenka a chuť promění v hmatatelnou, skvěle fungující firmu. Projděte s Jaromírem jeho podnikatelskou cestu, kde byly úspěchy, ale i pády. Nechejte se vtáhnout do budování velkého profesionálního studia.

K poslechu zve Pavel Klein

*****

KONZULTACE:

Pokud už řešíte nějaký problém, neváhejte mě kontaktovat, napište si online nebo offline setkání: https://www.vkreslebyznysu.cz/konzultace-s-pavlem/

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – videocastů a rozhovorů: https://www.vkreslebyznysu.cz/epizody/

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pavel-klein/

Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku https://www.facebook.com/vkreslebyznysu

Instagram https://www.instagram.com/v_kreslebyznysu/

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání: https://www.vkreslebyznysu.cz/v-kresle-byznysu/