O krásách Arménie a specifiku obchodu s Armény | Ani Hakobjan

„Armén zkouší, nakolik může vyjednávat. Zkouší vaši hranici. Zkouší, jestli znáte své přednosti.“ Vysvětluje Ani Hakobjan, konzultantka pro export a virtuální průvodkyně arménskou kulturou.

S Ani jsme si povídali o povaze Arménů, o obchodování s Arménií, o vyjednávání, ale také o vtipkování. Poslechněte si, čím můžete při obchodu s Arménem zaujmout. Povídáme si o obchodovatelných komoditách a protože Ani pracuje na ministerstvu zemědělství, hovor se stočí především k potravinám a nápojům. Nemohli jsme tedy minout arménské brendy.

Byznysmeny by mohlo zajímat, jak zajistit obchod a jeho financování. Povídali jsme si o důvěře, jistotách a úskalích obchodu.

Ani nadšeně hovoří o Arménii, jeho lidech i krajině. O pohostinnosti lidu.

Celý rozhovor najdetečlenské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a poslechnout si i další naše rozhovory. Ukázku epizody nabízíme i přímo tady:

Ani Hakobjan připravuje podklady a stanoviska České republiky v rámci orgánů Evropské unie, mezivládních komisí Česka a dalších souvisejících aktivit v oblasti mezinárodní spolupráce a obchodu. Shromažďuje a vyhodnocuje ekonomické informace o postsovětských trzích – Arménie, Gruzie, Kazachstán a Kyrgyzstán, Tádžikistán, Turkmenistán a Uzbekistán. Zabývá se marketingem proexportních aktivit. Ani pracuje v managementu incomingových a outgoingových podnikatelských misí za účelem podpory exportu českých firem do osmi postsovětských zemí, které jsou jí svěřeny, včetně Arménie.

K poslechu zve Pavel Klein

Poslechněte si naše další rozhovory, podcasty a záznamy on-line setkání:

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč