Prosincové videocasty | V křesle byznysu | podnikatelské příběhy

Představujeme vám prosincové videocasty, příběhy z projektu V křesle byznysu. Své zkušenosti zprostředkovává Pavel Klein. Poslechněte si anonci na pořady (4 min):

Pořady najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu: https://www.vkreslebyznysu.cz/zkusenosti-v-kostce-v-clenske-sekci/

Epizoda 12: Význam projektového manažera

Firma, pro kterou jsem pracoval jako krizový manažer, se rozhodla vybudovat novou maloprodejnu. Probírali jsme to spolu, byli překvapeni mými zkušenostmi. Měl jsem totiž zkušenosti z oblasti projektového managementu. Ve videocastu vyprávím, jak jsem je postupně přivedl k přesnému naplánování akce, i když šlo spíše o jednodušší stavbu. Co všechno jsme brali v potaz a na co všechno museli dávat pozor? Uslyšíte v mém vyprávění.

Epizoda 13: Práce o Vánocích

Každý má právo na odpočinek, ale co když jsou akce, při kterých to není možné? O některých profesích nemluvě. Pracoval jsem pro firmu, kde největší tlak na dokončení staveb byl před Vánocemi. Vyprávím vám dva příběhy. Jeden ze stavby, kde chtělo chlapy povzbudit a druhý z akce, kde bylo naopak potřeba pracovníky popohnat. Všechno se stalo o Vánocích.

Epizoda 14: Vánoční večírky

Přiznávám hned na začátku, že nejsem příznivcem vánočních večírků. Své důvody říkám v dalším příběhu, vlastně dvou. Ten první byl večírek, který jsem sám organizoval jako teambuilding pro své tehdejší zaměstnance z pěti poboček. Jaké to bylo? Jak to dopadlo a jaké byly následky večírku? Poslechněte si. Druhý příběh je z firmy, kde měli vánoční večírky jako prvek hodnocení zaměstnanců a firmy. Pracoval jsem pro majitele a nebylo jednoduché jejich myšlení změnit. Je užitečná firemní šuškanda? I o tom ve videocastu.

Všechny videocasty najdete v členské sekci jako video i audio. Ke sledování nebo poslechu zve Pavel Klein

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč