Přivítání ve skupině LinkedIn z nuly na sto

V pátek 7. ledna jsme zahájili na Facebooku činnost skupiny LinkedIn z nuly na sto.

Skupina je určena především začátečníkům, tedy těm, kteří se odhodlávají vstoupit do prostoru LinkedIn nebo tam mají účet, ale nepoužívají ho.

Příspěvky jsou rozdělené podle semaforu, abyste mohli číst jen to, co vás zajímá podle toho, jestli jste začátečníci 🔴, mírně pokročilí 🟡 nebo pokročilí 🟢.

V obrázcích je zvýrazněná barva toho, komu je příspěvek primárně určen. Když přijdete do skupiny, můžete si zobrazit na horní liště “multimédia” a tam jít v obrázcích po své barvě.

➡️ Témata – je to služba, která vám pomůže orientovat se v příspěvcích podle toho, co vás zajímá. Témata jsou odlišena pomocí hashtagů a jejich výpis budete mít vždy po pravé straně v liště. Jak budou přibývat příspěvky a hashtagy, budou se plnit i témata.

➡️ Průvodci – příspěvky budu dávat do jednotlivých oddělení, která si můžete najít jednoduše v horní liště pod “průvodci”. Bude se plnit postupně.

Facebooková skupina LinkedIn z nuly na sto je součástí projektu V křesle byznysu,

průvodkyní je vám Helena Hájková

Úvodní video k zahájení fungování skupiny se bohužel smazalo, ale nabízíme vám stažený záznam z Facebooku:

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.