Podcast | Příběhy z podnikatelského prostředí | duben 2022

Zvu vás k poslechu čtyř nových příběhů z podnikatelského prostředí. Jeden volný (epizoda 20, k poslechu níže), ostatní v členské sekci klubu V křesle byznysu.

Objednejte si jednorázový vstup do klubu bez dalších závazků a poslechněte si všechny dostupné videocasty.

Ke sledování zve Pavel Klein

Epizoda 18: Sdílet ekonomiku s celou firmou?

V tomto podcastu sdílím své názory a zkušenosti s otevřením ekonomiky celé firmě, všem zaměstnancům. Je dobré, aby všichni měli všechno vědět? Proč je to nebezpečný?

Celý videocast najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu.

Epizoda 19: Rozdávat mimořádné odměny?

Uděluji mimořádné odměny za předpokladu, že zaměstnanci skutečně vykonají něco absolutně mimořádného. Co se stane, když se firma dostane na rovinu mimořádných odměn za práci standartní?

Celý videocast najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu.

Epizoda 20: Posttraumatický stav ve firmě. Co s ním?

Představte si situaci, kdy firma dostane významnou zakázku. Od managementu se vyžaduje zvýšení výkonu, vyjití z komfortní zóny. Celý management startuje, musí být progresivní, pracuje intenzivněji s vidinou úspěchu. Ale výkon se našpičkuje natolik, že když je zakázka dokončená, management začíná vadnout. Jak dlouho firma udrží špičkový výkon? Jak zmobilizovat síly, když euforie opadne?

Celý podcast si můžete poslechnout přímo tady:

Epizoda 21: Jak stihnout stavbu v termínu, a ještě něco navíc?

V tomto příběhu vás zavedu na stavbu, kde jsem přijal pozici technického dozoru a hlídat harmonogram prací. Stavební firma byla velmi rychlá a já jsem docílil toho, že v termínu bylo hotovo mnohem víc. Jak se to podařilo?

Celý videocast najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu.