Předání firmy v rodině | on-line vysílání s Pavlem Kleinem

Rodinné firmy tvoří významnou část podnikatelského prostředí. Ten, kdo začínal podnikat začátkem 90. let, teď uvažuje o předání firmy. Aby přechod z jedné generace na druhou proběhl hladce, má význam nejen pro tu firmu samotnou, ale často i pro obor, kterému se věnuje.  

Zatímto “otcové zakladatelé” začínali od nuly, majetek si tvrdě vydřeli a obětovali podnikání kus svého života. Vedle nich vyrůstala generace, která to sledovala, ale v podobném režimu nemá chuť pokračovat. A nebo chuť má, ale nemá patřičné schopnosti.

Jaké těžkosti řeší podnikatelé, kteří se chystají předat firmu svým potomkům? O tom bylo říjnové on-line vysílání. Srdečně vás zvu k poslechu záznamu. Pavel Klein


Pavel Klein je byznys mentor, lektor managementu, osobní kouč a krizový manažer. Podnikání se věnuje od roku 1991 a na různých pozicích získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci.

V současnosti provází manažery, firmy a podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učí zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhá nalézt fungující řešení konkrétního problému a učí jej aplikovat v praxi. Nabízí odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy.

Individuálnímu poradenství a koučování se věnuje naplno od roku 2003. Do své práce vkládá zkušenosti z praxe, třicet let podnikání, nadhled, individuální a diskrétní přístup.

Projekt V křesle byznysu přináší podporu podnikání a přímočarý a srozumitelný pohled na byznys. Jeho součástí jsou videocasty z byznysového prostředí, rozhovory s inspirativními lidmi, konzultace a mentoring. Projekt vznikl v září 2021.

Jedním z prvků projektu je členská sekce. VIP Byznys club, jehož se můžete stát součástí, nabízí všechny rozhovory a podcasty jako video a audio, přístup ke všem novinkám a do skupiny na LinkedIn.

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč