Podpora v krizi

Potřebujete oporu a byznys odborníka po svém boku? Jsem tu pro vás

K poslechu zdarma:

Jak pracovat s napětím a vyčistit si hlavu

Hostem březnového živého vysílání byla Šárka Nováková, terapeutka, konzultantka osobního rozvoje a emoční mentorka. Rozhovor je ke stažení zdarma.

Inspirujte se:

Co se řekne, musí se splnit | Jiří Janouš

Poslechněte si rozhovor s Jiřím Janoušem, jednatelem společnosti J. A. Clean, která se zaměřuje na značení a rekonstrukce podlah v průmyslu nebo logistice.

Nezůstávejte sami:

Zvu vás do klubu V křesle byznysu, nebuďte sami

Není problém, který nelze vyřešit, podnikání, které nemůže fungovat, krize, ze které nelze vyjít silnější. Inspirujte se příběhy, zkušenostmi a sdílejte starosti s ostatními podnikateli.

Mentoring a konzultace:

Zpětná vazba je výborný pomocník v rozhodování

Rádi byste získali jiný pohled na řízení firmy a vedení lidí, plánování a organizaci ve firmě? Rádi byste znali možná úskalí, ale i výzvy? Probereme v klidu vše, co potřebujete.

“Rád konstatuji, že oslovit Vás bylo dobré rozhodnutí. I když byla některá Vaše doporučená opatření poněkud tvrdá, nakonec fungovala. I vzhledem k našim dále pokračujícím poradenským vztahům, Vás mohu všem jen vřele doporučit.” Aleš K., majitel společnosti

Rozhovory o podnikání v krizi:

BrandHunters: Značky v krizi | Pavel Klein, Jakub Kantor, Pavel Cahlík

Jak se vypořádat s krizí ve firmě | Pavel Klein, Petr Schwank

Emoce v podnikání | Vladimír Svoboda, Pavel Klein

Transakční abeceda – firmy ve světě změn | Jan Rada, Pavel Klein

“Moje recenze je, že najít v dnešní době někoho, kdo opravdu pomůže, je vážně těžké. Mít hlavu plnou nápadů je fajn, ale nestačí to. Díky, že jste jim dal tvar.”  Kateřina Malá, designer

Zdarma

sponzorované rozhovory, záznamy online vysílání a ukázky pořadů. K poslechu na YouTube (odkaz uvnitř článku) nebo ke stažení po zadání e-mailové adresy.

Ani Hakobjan | Expanze na východní trhy | V křesle byznysu na cestách

Je obvyklé natáčet podcasty ve vlastním studiu, ale je léto a spousta zajímavých aktivit. Proč tedy ztrácet drahocenný letní čas zavřený ve studiu, když lze spojit příjemné s užitečným a v případě Ani Hakobjan i velmi byznysově poučným. Sešli jsme se na mustangování a...