LinkedIn z nuly na sto

Dobrý den!

Dobrý den!

Děkuji Vám za důvěru a objednávku vaší další cesty na LinkedIn.

Mým cílem není jen přinést vám do podnikání poslední novinky a trendy ze světa LinkedIn.

Mým záměrem je především to, abyste se na této síti cítili dobře, rozuměli jejímu fungování a nebáli se do ní sebevědomě zapojit.

Programy a konzultace připravuji tak, aby vás motivovaly k akci a posunuly vaše podnikání na další úroveň.

Helena Hájková

helena@vkreslebyznysu.cz

Platit můžete QR kódem, který je součástí vygenerované objednávky. Po připsání částky vám přijde potvrzovací e-mail.

Pokud platíte bankovním převodem, může to trvat malinko déle, ale nic se neztratí. Po připsání částky přijde e-mail s potvrzením a další  informace.

Zájemci ze Slovenska mají objednávky navázané na speciální devizový účet, aby neměli vysoké poplatky a převod platby pro ně byl co nejlepší.

Kdo vás sítí LinkedIn provede?

Kdo vás sítí LinkedIn provede?

Jmenuji se Helena Hájková,

Pomáhám podnikatelům zorientovat se v on-line prostoru a provázím je začátky na profesní sociální síti LinkedIn. Podporuju ty, kteří hledají nové způsoby, jak se prosadit a najít klienty v linkedinovém prostředí. Propojuji zkušenosti, vzdělání a denní praxi na LinkedIn. Spolupráci se mnou oceňují především ti, kteří hledají efektivitu, jednoduchost, rychlý start, nadhled a praktické zkušenosti. V projektu V křesle byznysu pracuji jako projektová manažerka.

Vystudovala jsem sociální pedagogiku a poradenství, a zajímá mě propojení různých oborů. Dlouhodobě se věnuji správě sociálních sítí. Ráda hledám souvislosti a stále se vzdělávám.

Těším se na spolupráci! Helena

helena@vkreslebyznysu.cz

Propojme se na LinkedIn