Převratný vynález baterie HE3DA | Jaroslav Kučera, Pavel Klein | online vysílání

Je baterie HE3DA převratným vynálezem? Jak chce český objev dobýt svět? Jak funguje? V čem je revoluční? Co jste slyšeli o velkokapacitních bateriových článcích HE3DA?

V pátek 17. prosince 2021 proběhlo živé vysílání s Jaroslavem Kučerou, prezidentem Battery Unite.

Epochální vynález srovnatelný s nálezem polovodičů s velkým nadšením a erudicí představil už v dřívějším vydání pořadu Jaroslav Kučera, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Battery Unite, v rozhovoru v projektu V křesle byznysu:

Náš rozhovor se točí kolem baterií. Proč je technologie článků HE3DA převratná? K čemu tento vynález lze přirovnat? Představujeme největší výhody baterie v porovnání s tužkovými články.

Rozebíráme možnou výrobu, použitý materiál i nehořlavost. Obrovskou výhodou článků je bezpečnost, protože baterie se nevznítí a plná recyklovatelnost.

Přemýšlíme nad tím, jak se může změnit vnímání bateriových úložišť, jak obrovskou budoucnost HE3DA má. Její využití vidí výrobci ve velké lodní i silniční dopravě, podpoře elektromobility, ale i v běžných domácnostech.

„Je na čase vrátit Českou republiku tam, kde byla za první republiky. Byli jsme jednou z nejúspěšnějších ekonomik světa. Měli jsme prvovýrobu s obrovskou přidanou hodnotou. Bateriový segment je možnou cestou, aby ČR získala výrobu s přidanou hodnotou. Český vynález s českými penězi dobývá světový trh.“ Jaroslav Kučera.

Bližší informace: www.cfdf.eu, www.batteryunite.cz

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.