Odstraňování bloků, rozmotávání myšlenek a prostor pro radost | Maja Bourková

„Odstranění starých bloků má dominový efekt. Je to vidět v rodině i podnikání,“ uvádí Maja Bourková, Rozmotávač myšlenek a průvodce podvědomím, zakladatelka vzdělávacího portálu s přesahem z podnikání do běžného života a zpět.

Celý rozhovor najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a vedle Maji si poslechnout i další naše rozhovory. Ukázku epizody nabízíme i přímo tady:

Maja kombinuje tradiční koučovací postupy s vlastními vhledy a arteterapeutickými prvky. Pracuje s hlubšími vrstvami vědomí, díky čemuž eliminuje obvyklé mechanismy a zažité myšlenkové vzorce, které přispívají k automatizaci reakcí a brání v nalezení jiných cest a nových možností.

“Díky své práci jsem poznala i jiné možnosti než řešení věcí jen rozumem a logikou.”

O čem spolu hovoříme?

✅ O tom, jak se rozklíčovávají životní schémata.

✅ Když něco v životě schází a neumíte specifikovat co.

✅ Jak se propojují osobní a byznysová témata.

✅ O prokrastinaci jako obraně před přetížením.

✅ O změnách, které čekáme a vyhledáváme.

✅ Rozebíráme proces rozmotávání jako takový.

Z rozhovoru je cítit, že Maja má dar lidi vnímat a získat si jejich důvěru.

Ke sledování zve Pavel Klein

Maja Bourková

Rozmotávač myšlenek a průvodce podvědomím, zakladatelka vzdělávacího portálu s přesahem z podnikání do běžného života a zpět.

Kombinuje tradiční koučovací postupy s vlastními vhledy a arteterapeutickými prvky. Pracuje s hlubšími vrstvami vědomí, díky čemuž eliminuje obvyklé mechanismy a zažité myšlenkové vzorce, které přispívají k automatizaci reakcí a brání v nalezení jiných cest a nových možností.

Poskytuje individuální konzultace, vede kruhy pro malé týmy, ale spolupracuje i s velkými společnostmi. Ty aktuálně řeší následky dlouhodobého home office a celkového dopadu předešlých dvou let na jejich zasměstnance.

Maja uvádí, že když v realizačním nebo obchodním týmu působí lidé, kteří v soukromí bojují s vlastními dlouholetými problémy a nefunkčními myšlenkovými vzorci, těžko mohou odvést kvalitnější práci, přestože kvalifikaci i dovednosti na to mají. To, co Maja běžně řeší na konzultacích, jde stejně aplikovat v širším měřítku na zaměstnaneckých postech a podpořit i vedoucí týmů, aby mohli lépe komunikovat napříč firmou.

https://www.bourkova.cz/

https://rozmotavacmyslenek.cz/

https://www.linkedin.com/in/majabourkova/

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.