O podnikání, tanci, svítidlech a umění | Dagmar Toušková

„Podnikání je jako tanec. Něčeho se chytit, něčemu se vyhnout, pořád se hýbat,“

zamýšlí se Dagmar Toušková, majitelka virtuálního obchodu svítidel PIKOMAL.cz.

Říká, že vymyslet a zrealizovat kolem sebe hezké prostředí je umění. Nabízí poradenství a konzultace při výběru osvětlení pro dům a zahradu.

Co o sobě Dagmar prozradila v rozhovoru?

Třeba to, že je pocitářka, která hledá řešení očima zákazníků. Ráda si hraje a proměňuje obchodní jednání v pohodové setkání uprostřed hezkého dne. Je autentická a jejím přáním je, aby si ji klient po skončení jednání pamatoval. Každého člověka vnímá jako unikátní osobnost, ale umí odmítnout převahu a sílu.

Dagmar nadšeně hovoří o zákazníkovi a přiznává, že o co má menší nadhled, o to lepší má vhled, ponoří se se zákazníkem do jeho problému.

Poslechněte si, co se naučila na obchodních jednáních, jak se rozhoduje, co jí přinesla práce s hutním materiálem nebo jaké bylo nejtěžší jednání v jejím životě. Přemýšlíme nad tím, jak se podniká ženám, jaké jsou výhody podnikání z domu a dotkneme se i společného podnikání s manželem.

Ke sledování zve Pavel Klein.

*****

KONZULTACE:

Pokud už řešíte nějaký problém, neváhejte mě kontaktovat, napište si online nebo offline setkání: https://www.vkreslebyznysu.cz/konzultace-s-pavlem/

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – videocastů a rozhovorů: https://www.vkreslebyznysu.cz/epizody/

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pavel-klein/

Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku https://www.facebook.com/vkreslebyznysu

Instagram https://www.instagram.com/v_kreslebyznysu/

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání: https://www.vkreslebyznysu.cz/v-kresle-byznysu/