Nově otevřen VIP BYZNYS INVESTOR CLUB

Přemýšlíte o investování? Hledáte zajímavý spolek investorů nebo jen místo pro výměnu zkušeností ohledně zhodnocení financí? Nebo máte skvělý nápad, byznysový plán a hledáte pro svůj projekt podporu? Přijďte se představit budoucím investorům.

Pro vás otevírám VIP  BYZNYS INVESTOR CLUB, kde se budou potkávat investoři a startupy.

V této členské sekci najdete speciální rozhovory s lidmi, kteří se investicemi zabývají. Zároveň můžete sledovat nebo poslouchat všechny epizody z byznysové členské sekce.

VIP BYZNYS INVESTOR CLUB má za cíl propojit lidi z oboru investic a startupů.

Aktuálně v členské sekci:

V křesle byznysu usedne PETR ŠEDIVÝ, předseda výboru a jednatel Venture club. Tématem rozhovoru budou samozřejmě  investice.

O investování, diverzifikaci, prostředcích, rizicích i výběru projektů hovoří Petr poutavě, vtáhne vás do světa investic a reaguje na všechny mé zvědavé otázky. Třeba na to, proč si podnikatelé myslí, že když osloví investora, dostanou peníze jen tak.

Venture club sdružuje prostředky, lidi a snaží se být napřímo ve firmách. Představujeme myšlenku klubu, vznik a také nahlížíme do fungování. Jak investorský klub minimalizuje rizika, kolik projektů posoudí a přijme za rok, kolik bývá investice na jeden převod?

Zajímalo mě, jak probíhá výběr investic, jaké kroky se uskuteční, jak proces probíhá konkrétně. Představujeme nejúspěšnější projekty Venture club. Prozradíme, které projekty mají šanci na úspěch u investorů, jaká kritéria se hodnotí a jakou roli v rozhodování hraje lidskost.

Už jste slyšeli o velkokapacitních bateriových článcích HE3DA? Je to epochální vynález srovnatelný s nálezem polovodičů. S velkým nadšením a erudicí tento objev představuje JAROSLAV KUČERA, spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Battery Unite.

Náš rozhovor se točí kolem baterií. Proč je technologie článků HE3DA převratná? K čemu tento vynález lze přirovnat? Představujeme největší výhody baterie v porovnání s tužkovými články.

Rozebíráme možnou výrobu, použitý materiál i nehořlavost. Obrovskou výhodou článků je bezpečnost, protože baterie se nevznítí a plná recyklovatelnost. Přemýšlíme nad tím, jak se může změnit vnímání bateriových úložišť, jak obrovskou budoucnost HE3DA má. Její využití vidí výrobci ve velké lodní i silniční dopravě, podpoře elektromobility, ale i v běžných domácnostech.

Dále připravujeme:

Rozhovor s Miroslavou Masaříkovou  ze společnosti Battery Unite

Obchodní ředitelka a spolumajitelka firmy Battery Unite: “Cílem společnosti je dokázat, že v Česku jsou neskuteční lidé s nápady, které přesahují rámec české republiky.”

Rozhovor s Jaroslavem Vaníčkem ze společnosti Správní a realitní servis

Jaroslav Vaníček, zakladatel společnosti: “U zrodu stála myšlnka zajistit plný klientský servis – prodej, pronájem, nákup a rekonstrukce bytů.”

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.