Nečekané sobotní setkání | Pavel Klein a Armen Sargsyan

Jak jsem avizoval ve skupině Svobodně za volantem na LinkedIn, tak se minulou sobotu i podařilo. Na výzvu k sobotnímu setkání reagoval Armen Sargsyan, LL.M

Po splnění dopoledních povinností jsem vyrazil na Vysočinu s Mustangem kroutit okresky. Slunce nad hlavou, jízda bez cíle podle provozu a úzkých vlásenek. Toto není revír Kobry 11, toto je revír volného poježděníčka.

Blížil se zlom počasí, tak jsem si chtěl užít těch pár chvil bez střechy nad hlavou. Možná vydáme na YT video, jak se vlásenkami Mustang prohání

Na výzvu ze skupiny reagoval Armen Sargsyan.
Počasí se pokazilo, co však bylo velmi příjemné, tak naše společné povídání.
V upřímnou pohostinností jsme si sedli v úžasných prostorách jeho firmy, dostal jsem sladkou arménskou specialitu a výbornou kávu.

Jsem přirozený zvědavec, a tak jsme nemluvili jen o autech, ale hlavně o jeho příběhu. Je skutečně obdivuhodné, jak se Armen Sargsyan s rodinou dokázali vypracovat po odchodu z Arménie, z části zmítané nepokoji v Náhorním Karabachu až k velké holdingové společnosti. Jen tak, z ničeho.

Energie z nich jen prýštila.

Na moji naivní poznámku, že firma má stát minimálně na trojnožce byznysu, odpověděl: „My máme patnáctinožku”.

Povídání s ním a jeho manželkou bylo natolik zajímavé, že jsem si ani nevšimnul, že se venku prohnala bouřka a teplota spadla o deset stupňů.
Tak cesta domů domů se zážitkem z jízdy, setkání s milými a zajímavými lidmi byla zklidňujícími prvky před naším večerním on line vysíláním na téma Interní komunikace ve firmě.

Prostě naplno užitý den bez promarněné minuty.
Pavel Klein


Zvu vás ke sledování mého YouTube kanálu, kde společně prozkoumáváme radosti života. Nabízím vám nahlédnutí do soukromí.  Vedle klasických podnikatelských témat se společně ponoříme do neobvyklých okamžiků, jako jsou adrenalinová svezení rychlým autem, setkání s výmaráky a další dobrodružství, která oživují každodenní život. Děkuji vám za podporu a těším se na setkání na našem YouTube kanálu!