Mentoring

Dopřejte mentora sobě i svému podnikání. Využijte mých zkušeností a znalostí.

,Jste na rozcestí v podnikání?

Potřebujete se rozhlédnout, zorientovat a najít další cestu? Oceníte radu a zkušenost podnikatele, který spoustu cest prošel a vyzkoušel? Hledáte konkrétní postupy, které zefektivní vaše podnikání? Pomůžu vám je objevit a uvést do praxe.

Mentor nebo kouč?

Moudré knihy hovoří o tom, že mentoring je profesionální vztah dvou osob, kdy mentor předává své zkušenosti a znalosti, a působí jako průvodce. Koučink je proces, ve kterém klient hledá řešení se svým koučem. Mně se líbí obojí spojovat. V procesu koučování vystupuji jako mentor, který zároveň předává všechno, co se naučil za třicet let v podnikání.

Pro koho je můj mentoring?

Pro podnikatele odhodlané hledat nové cesty ve svém podnikání. Pro vás, kteří chcete rozvíjet firmu, zvýšit výkon, vyladit a inovovat procesy, hledat rezervy ve výrobě nebo pracovat se svým týmem.

Uvažujete o mentoringu? Napište si o více informací nebo nezávaznou krátkou konzultaci, a seznamme se.

“Moje recenze je, že najít v dnešní době někoho, kdo opravdu pomůže, je vážně těžké. Mít hlavu plnou nápadů je fajn, ale nestačí to. Díky, že jste jim dal tvar.” Kateřina Malá, designer

Co můžete očekávat?

Předám vám zkušenosti a zároveň dávám zpětnou vazbu na práci a směřování vašeho podnikání. Uvidíte svoji situaci jinýma očima, pochopíte souvislosti, získáte sebedůvěru a odvahu k dalším krokům.

Na začátku ale musí být vaše osobní rozhodnutí pracovat na sobě a svém podnikání. Bez vědomého rozhodnutí něco změnit to nepůjde.

Jak to probíhá?

Napište mi, pokud přemýšlíte o individuální spolupráci 1:1. Pokud váháte, objednejte se na nezávazné online mentoringové oťukávání přes rezervační kalendář.

Když se pro mentoring rozhodnete, domluvíme termín první schůzky. Ta může být online nebo osobní u vás ve firmě. Probereme v klidu, co vás trápí. Stanovíme si systém dalších setkávání, navrhneme cíle a pustíme se do práce.

Budeme se potkávat pravidelně po dobu 3 nebo 6 měsíců. Budete získávat pravidelnou zpětnou vazbu a na konci vyhodnocení.

.” Hana Žišková

Témata našich rozhovorů

  • firemní strategie
  • management
  • nastavení řídících a výrobních procesů
  • budování obchodního týmu a obchodních vztahů
  • příprava na předání managementu nebo prodeje firmy
  • práce s lidmi
  • řízení a vedení lidí
  • systémy bezpečné komunikace
  • řízení společnosti v krizové situaci

Moje zkušenosti

Dlouhodobě vedu lidi, provázím je a připravuji na podnikání a manažerské pozice. Společně hledáme správná řešení nebo směr.

Nahlédl jsem do procesů řízení firem ve všech fázích od vzestupu, přes stagnaci až po úpadek. Zprostředkovávám komplexní nezávislý pohled na procesy ve firmě.

Představuji se vám

Chcete mě víc poznat po profesní stránce? Udělejte na cestě vzájemného poznávání zkratku skrze pořady a rozhovory, které natáčím: EPIZODY.

Rádi byste nahlédli do mého soukromí? Můžete na stránce PAVEL KLEIN.

“Mrzí mě, že povaha toho, co jsme spolu řešili, mně pro recenze nedovoluje zveřejnit jméno mé ani mé firmy. Nikdo se rád nechlubí svými problémy. Ovšem přesto by bylo chybou nenapsat, jak zásadně prospěšný byl Váš zásah pro další – nyní už stabilizované – fungování mého podniku.” J. H.

Jmenuji se Pavel Klein (*1964), jsem lektorem managementu, osobní kouč a krizový manažer. Podnikání se věnuji od roku 1991, na různých pozicích jsem získával zkušenosti v oblastech managementu, řízení a vedení lidí, obchodních vztahů, bezpečnosti, řízení a zabezpečení společnosti v krizové situaci. V současnosti provázím manažery, firmy a začínající podnikatele na cestě za vytyčeným cílem, učím zkvalitnit interní procesy v období prosperity, ale i krize a stagnace. Pomáhám nalézt fungující řešení konkrétního problému a učím jej aplikovat v praxi. Nabízím odborný a zcela nezávislý pohled na procesy a chod firmy. Říká se o mně, že jsem renesanční člověk s mnoha zájmy. Baví mě život se vším, co přináší.

Máte zájem spíš o jednorázovou konzultaci?

 

Potřebujete oporu a byznys odborníka po svém boku? Jsem tu pro vás.

Rádi byste získali jiný pohled na řízení firmy a vedení lidí, plánování a organizaci ve firmě? Rádi byste znali možná úskalí, ale i výzvy, které vás čekají na další podnikatelské cestě? Potřebujete zajistit kvalitního lektora a schopného kouče?

Individuálnímu poradenství a koučování se věnuji naplno téměř dvacet let. Potkat se můžeme online i osobně.

Členství v klubu projektu V křesle byznysu

Podnikáte a zajímá vás, jak řešit starosti s byznysem?

Chystáte se podnikat a chcete se vyhnout zbytečnému přešlapování a tápání?

Zajímají vás aktivní a inspirativní podnikatelé?

Rádi byste si poslechli nezávislý pohled na řízení firmy, plánování a vedení lidí?

Máte prosperující firmu a uvažujete o jejím předání?

Přisedněte do křesla byznysu a staňte se členem klubu.

Vstupte do klubu jednorázově a poslechněte si pořady, které vás zajímají.

Nebo vyzkoušejte měsíční členství bez dalších závazků. Členská sekce má tři úrovně, zvolte si tu, která je pro vás nejvhodnější.

Sami si volíte délku členství. Změna úrovně členství je možná.