LinkedIn z nuly na sto | Naše cesta na LinkedIn

LinkedIn je celosvětově největší profesní síť na internetu. Je to prostor, ve kterém prezentuji projekt V křesle byznysu. Prostor, ve kterém sbírám zkušenosti, potkávám obchodní partnery a navazuji pracovní i osobní kontakty.

Jako lektor managementu doporučuji svým klientům být vidět, a tak jsem se rozhodl svoji cestu LinkedInem zveřejnit a dát k dispozici své zkušenosti, postřehy a tipy.
S kolegyní Helenou Hájkovou otevíráme v pátek 7. ledna 2022 na Facebooku skupinu LinkedIn z nuly na sto, kde chceme nabídnout pohled na LinkedIn prakticky a s nadhledem.

Pro koho je skupina?

Vítáni jsou všichni začátečníci i podnikatelé se “spícími” linkedinovými účty.

Proč o LinkedIn na Facebooku?

A proč ne!? Na této sociální síti se pohybuje nejvíce těch, kteří kolem LinkedIn krouží a neví, kde a jak začít. Pro ně primárně je naše skupina a sdílení určeno.

Co bude obsahem?

V projektu V křesle byznysu jsme se rozhodli podělit se s vámi o to, co jsme se naučili, co se nám osvědčilo a co nám funguje. Představíme síť LinkedIn a její funkce skrze praktické zkušenosti.

Kdo skupinu povede?

Průvodkyní bude má kolegyně Helena Hájková, která se v prostoru sociálních sítí pohybuje už mnoho let a na LinkedIn spravuje účty jako virtuální asistentka. Vystudovala sociální pedagogiku a mnoho let pracovala jako redaktorka. Věřím, že naše zkušenosti zprostředkuje přehledně, stručně a prakticky. Já budu přítomen na online akcích.

Helena je pozitivní a nadšená do své práce. K LinkedIn mi dala spoustu tipů a postupů, jak maximálně vytěžit síť k mému prospěchu. Teď už v tom mám jasněji a vím, co a jak. Děkuji, Eva Daňková Votápková, copywriterka

Helena mi při konzultaci ukázala některé důležité aspekty této sítě, a pomohla mi s nastavením, které bylo důležité. Konzultace byla efektivní, jasná a Helena šla přímo k věci. Měla jsem pocit, že se v tématu skvěle orientuje, a určitě můžu její služby moc doporučit. Adéla Urbancová, Rodinné konstelace

A to je všechno?

Není. Facebooková skupina bude otevřena průběžně, ale chystáme na březen akci Probuď svůj účet na LinkedIn. Během tří dnů dostanete zhuštěné informace o naší linkedinové cestě, pomůžeme vám nastavit a zatraktivnit účet.

A dál?

Informace o LinkedIn, zkušenosti a podporu zároveň nabídneme členům našeho Klubu. V rámci členské sekce bude možné využít individuální konzultaci ohledně konkrétního účtu na LinkedIn.

“Nemusíte být dobří na začátku, ale musíte začít, abyste byli dobří.” Zig Ziglar

Začněte ještě dnes! Těším se na viděnou, Pavel Klein

MENTORING:

Dopřejte svému podnikání individuální byznys mentoring.

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.

V křesle byznysu Pavel Klein mentor podnikání kouč