Lidé se rozzáří, když začnete komunikovat v angličtině | Mirka D. Jašková, jazyková mentorka

„Mým přístupem je mít z procestu učení angličtiny radost a co nejvíc ji zakomponovat do běžného života,“ říká Mirka Dostálová Jašková, jazyková mentorka. Povede vás k pokroku v angličtině a uvádí, že ten je ukryt v jednoduchosti, každodennosti a praxi.

Celý rozhovor najdete v členské sekci projektu V křesle byznysu. Můžete si koupit jednorázový poslech všech pořadů a vedle Mirky si poslechnout i další naše rozhovory. Ukázku si poslechněte přímo tady:

Mirka věří, že angličtina otevírá paralelní svět, který je nekonečný a velmi inspirativní. Věří, že s angličtinou roste sebevědomí a že se angličtina může stát aktivním společníkem toho, kdo chce. S radostí podporuje každodenní pokroky svých klientů v angličtině.

“Dokud nezažijeme nepříjemnou situaci v životě, která nás ovlivní, omezuje a nedává nám hezké pocity, těžko nacházíme vůli s něčím začít. Takovou situací může být konflikt s kufrem na letišti a neschopnost se domluvit a vyřídit to.”

Povídali jsme si o těchto tématech:

✅ Proč se nemá začít tím, že se člověk do něčeho nutí.

✅ Jak zahrnout angličtinu do každodenního života.

✅ Co je stínování v procestu učení nového jazyka.

✅ Jak se odblokovat, abychom se nebáli mluvit cizím jazykem.

✅ Jak reagují rodilí mluvčí na naše pokusy v komunikaci v angličtině.

✅ Proč je důležité vytvořit si v procesu učení zvyk a jak jako mentorka pomáhá jej nastavit.

✅ S jakými klienty nejraději pracuje.

✅ O našich motivacích se učit angličtinu.

Ke sledování zve Pavel Klein

Mirka Dostálová Jašková

je jazyková mentorka. Říká o sobě, že za nás vyzkoušela neskutečně mnoho cest a přístupů k angličtině. Našla zkratky, přeskočila louže a někdy se musela na své cestě vrátit, aby zjistila co funguje a co ne, co je důležité a kam je třeba směřovat pozornost a energii

Mirka je praktik, potřebuje znát konkrétní využití všeho, co se v životě učí a tento přístup aplikuje u svých klientů. Povede vás k tomu, aby vás angličtina bavila a měli jste ze svých výsledků radost. Abyste se zaměřovali spíš na to, co už zvládáte, místo toho, co ještě neumíte.

Mirku poznáte jako usměvavou veselou ženu. Ona sama sebe popisuje jako nedokonalou optimistku. Věří, že angličtina otevírá paralelní svět, který je úžasný, nekonečný a velmi inspirativní a může vás posunout k metám, ve které už jste ani nedoufali.  Spolu s angličtinou roste sebevědomí i sebehodnota. Mirka ráda pozoruje každodenní pokroky u těch, kteří už nevěřili, že se pro ně angličtina může stát aktivním společníkem. Zažívá radost spolu s každým malým i velkým úspěchem svých klientů. 

https://mentorkamirka.cz/

MENTORING:

Dopřejte svému odnikání individuální byznys mentoring. vy t s

KONZULTACE:

Váháte, jakou cestou se v podnikání vydat? Poskytnu vám nezávislý pohled a 30 let zkušeností v rámci individuální konzultace.

POZNEJME SE:

Jmenuji si Pavel Klein a jsem byznys mentor, lektor, konzultant a krizový manažer. Nahlédnutí do mého soukromí a dalších aktivit.

ROZHOVORY:

Na webu projektu najdete přehled epizod – podcastů a rozhovorů. K poslechu je jich několik desítek.

ZŮSTAŇME V KONTAKTU:

Rád se s vámi propojím na LinkedIn. Osobní i pracovní drobnosti sdílím i na Facebooku a nárazově na Instagramu.

ČLENSKÁ SEKCE:

Staňte se součástí členské sekce projektu V křesle byznysu a můžete čerpat informace z reálých příběhů z byznysového prostředí, rozhovorů a online vysílání.